Takiego kierowcę namierzył biłgorajski policjant wypatrzył w piątek na ul. Bohaterów Monte Cassino. Ford rzucał się w oczy ze względu na tor jazdy. Funkcjonariusz natychmiast odebrał kluczyki mężczyźnie siedzącemu za kierownicą i uniemożliwił mu dalszą jazdę.
Okazało się, że 43-latek z gminy Biłgoraj był pijany, a kierował mimo braku prawa jazdy, a samochód nie miał aktualnych badań technicznych ani OC. Na dodatek mężczyzna w tym stanie przewoził trzech swoich kolegów.
– Teraz stanie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych od 3 lat do lat 15 oraz świadczenie na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej od 5 do nawet 60 tysięcy złotych – informuje Joanna Klimek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze