Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 18 sierpnia 2022 11:57
Reklama

Pijackie akrobacje na motocyklu zakończone w szpitalu

Wymyślił sobie, że "przeleci" motocyklem nad fragmentem remontowanej drogi. Akrobacje zakończyły się dla 36-latka z gm. Tarnogród pobytem w szpitalu. Jak mężczyzna dojdzie do siebie, odpowie przed sądem za to, że wsiadł na jednoślad pod wpływem alkoholu.
Pijackie akrobacje na motocyklu zakończone w szpitalu
Autor: Fot. KPP Biłgoraj

Do wypadku doszło w niedzielę (3 maja) rano na ulicy Partyzantów w Tarnogrodzie.

Z ustaleń policji wynika, że 36-latek jechał suzuki pasem drogi wyłączonym z ruchu z uwagi na trwający remont. Rozpędził pojazd, najechał na nasypany tłuczeń wybijając motocykl w powietrze i po przeleceniu kilku metrów wylądował. Ale mało stabilnie. Stracił równowagę i przewrócił się. Został przewieziony do szpitala.

Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że mieszkaniec gm. Tarnogród miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Na dodatek jego motocykl ostatnie badanie techniczne przeszedł w 2013 roku, a mężczyzna nie miał uprawnień, aby nim kierować. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]Autor komentarza: OjojTreść komentarza: Jeszcze chwila takiego zarządzania i to miasto zostanie zlicytowane. Tak się kończy budowanie zamków na piasku. Coraz więcej ludzi przegląda na oczy i dowiaduje się, że rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej niż to co wypisuje się na fejsbuczku.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 23:28Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: lepsza zmianaTreść komentarza: O masz żyć nie umierać. a nawet chyba 5 lat nie rządziData dodania komentarza: 17.08.2022, 22:53Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: NeonowkaTreść komentarza: Tutaj leży pewien Jerzy. Pokój jego duszy. W prawo metr w lewo metr leżą jego uszy.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 21:49Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitala
Reklama
Reklama