Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 14:27
Reklama

Tomaszów z sercem dla swoich (TYLKO W GAZECIE)

W centrum Tomaszowa Lubelskiego stoi metalowy pojemnik w kształcie dwóch serc. Można do niego wrzucać plastikowe nakrętki. Odebrać je i sprzedać z przeznaczeniem na cele charytatywne będą mogli tylko mieszkańcy powiatu tomaszowskiego.
Tomaszów z sercem dla swoich (TYLKO W GAZECIE)

– Nakrętki były u nas zbierane oczywiście w szkołach, przedszkolach, sklepach, ale do tej pory nie mieliśmy ogólnodostępnego pojemnika. Kupiliśmy podwójne serce, bo Tomaszów to duża miejscowość. Postawiliśmy je, a już tydzień później musieliśmy opróżnić. Odzew mieszkańców jest więc ogromny. Cieszymy się z tego. Kiedy opublikowaliśmy w Internecie post na ten temat, komentarzy pozytywnych było mnóstwo. Żaden post PGKiM nie miał dotąd tylu odsłon. Ludzie chcą pomagać, my też, a przy okazji dla nas jako przedsiębiorstwa ta akcja ma też aspekt ekologiczny – mówi Renata Miziuk, prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Tomaszowie Lubelskim. I dodaje, że jako współorganizator akcji "Pomagamy z serca" czeka teraz na osoby, które będą chciały zabrać nakrętki i sprzedać we własnym zakresie.

Więcej na ten temat tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Nieznana historiaTreść komentarza: Czytał ktoś książki - Obłęd 44 i Zdradzony Wołyń?Data dodania komentarza: 02.10.2022, 14:03Źródło komentarza: Hrubieszów: W hołdzie Podziemnemu PaństwuAutor komentarza: Bez cenzury poproszęTreść komentarza: Tylko jest baśń pana Sawy o Ukraińskiej Bohorodycy zmieniająca historię?Data dodania komentarza: 02.10.2022, 14:00Źródło komentarza: Hrubieszów: 1963 metry Wilczym TropemAutor komentarza: A WołyniakTreść komentarza: Nie ma biegu z okazji rocznicy mordu dokonanego na kolejarzach w Gozdowie przez ukraińskich nacjonalistów w nocy z 14 na 15 marca 1944 roku.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 13:57Źródło komentarza: Hrubieszów: 1963 metry Wilczym TropemAutor komentarza: PolakTreść komentarza: POwodzenia towarzyszuData dodania komentarza: 02.10.2022, 13:18Źródło komentarza: Hrubieszów: To nie awans, tylko dymisja dowódcy zwiadowców?Autor komentarza: AlfaTreść komentarza: Brawo Jak by Ukraina miała taką agenturę wpływów w Rosji jak w Polsce to by tej woijny nie było. A tak jeździli spisywali każdy skrawek polskiej ziemi że tam oni byli i im sie należy, tak to odebrałem po niektórych art i tym co jest na You TubeData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:52Źródło komentarza: Werbkowice: Startuje nowa kampania cukrowniczaAutor komentarza: AlfaTreść komentarza: Kogo agenturą nazywasz?. Nastawiliście się na Polskę, a Rosja was napadła.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Werbkowice: Startuje nowa kampania cukrownicza
Reklama
Reklama