Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 czerwca 2026 13:24
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Wpadli, bo przekroczyli prędkość

30-letni kierujący audi naruszył sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Natomiast 39-letni kierujący iveco podczas kontroli drogowej okazał się osobą poszukiwaną. Mężczyźni zwrócili uwagę policjantów z „drogówki”, po tym jak przekroczyli dozwoloną prędkość.
Wpadli, bo przekroczyli prędkość

Autor: Fot. policja.pl

Przedwczoraj tomaszowscy policjanci podczas pomiaru prędkości w miejscowości Józefówka, około godziny 17 zatrzymali do kontroli drogowej kierującego iveco, który jechał o 25 kilometrów na godzinę za szybko. Za kierownicą siedział 39-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. Podczas kontroli, po sprawdzeniu w policyjnych bazach, okazało się, że tomaszowianin jest poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Tomaszowie Lubelskim. Mężczyzna został zatrzymany na czas wykonania z nim niezbędnych czynności procesowych.

Tego samego dnia, około godziny 19:00 w miejscowości Ulhówek, za przekroczenie prędkości o 23 kilometry na godzinę, do kontroli drogowej zostało zatrzymane audi, którym kierował 30-letni mieszkaniec gminy Ulhówek. Jak się okazało, 30-latek kierował samochodem pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie ponownie odpowie przed sądem.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkankaa Treść komentarza: Masz racje ,Zamość to jest jak Titanik .Władza gra głupa a miasto tonie . Rafałek jest pajacem to prawda , Andrzejek też ma wiele grzechów .Ogólnie jest ch...ujowo układy i cwaniacy miejscowi zatopią Gród Hetmański .Czas pognać POPIS . Data dodania komentarza: 17.06.2026, 11:58 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta Autor komentarza: Panteja Treść komentarza: Dziwne, że zdjęcie niesmaczne i prowokacyjne zaprowadziło Pana do wyrażania opinii o polityce PiS, 8 latach rządów, gdzie po rządach PO polska ruszyła do przodu, poprzez inwestycje zupełną zmianę polityki społecznej przywracającej godność rodzinom i a przede wszystkim włączyła nas do europejskiego postrzegania wartości pomocy społecznej dla rodzin. Zachowanie prezydenta oceniam jako niepoważne jeden prezydent niepoważny tańczący z mopem już został odwołany... może polityka wszędzie to jednak poczucie smaku.... Data dodania komentarza: 17.06.2026, 11:01 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta Autor komentarza: emerytka Treść komentarza: do mniam droga otwarta na ukrainę jedz i próbuj do woli Data dodania komentarza: 17.06.2026, 08:32 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: ACHTUNG ACHTUNG oszuści w rządzie Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:20 Źródło komentarza: Zamość: Prokuratura ostrzega mieszkańców przed oszustami Autor komentarza: Haha Treść komentarza: Pinindzy jast za dużo szpitale zatrudniają NEO lekarzy WIDMA nikt ich nie widział a kasa leci Kacprzak PO 1 rok PORSCHE PANAMERA i kamienica w WAWie i mamy to, robimy nie gadamy, tłuste koty KOMUNY SB. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:18 Źródło komentarza: Podwyżki są obowiązkowe, ale nie ma na nie pieniędzy. Szpitale apelują o pilną pomoc Autor komentarza: Perfidia czasu Treść komentarza: GestaPO niemieckie PObiło Polaków patriotów niosących krzyż a niemiecki rząd w POlsce milczy Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:10 Źródło komentarza: Biała Dacia, groźby, żądanie gotówki. Tak wyłudzają pieniądze od rolników
Reklama
Reklama
Reklama