Tym, którzy znają twórczość tego muzyka, reklamować go nie trzeba. Jeśli ktoś z działalnością Tede dotychczas się nie spotkał, tym bardziej zachęcamy do udziału w wydarzeniu, bo naprawdę warto.
Podczas sobotniego (25 marca) koncertu w Kazamacie Wschodniej Bastionu I (start o godz. 20) raper wykona najbardziej znane i lubiane kawałki ze swoich dotychczasowych produkcji, ale też pełny koncert premierowy z nowego albumu KEPTN .
Tede urodził się jako Jacek Graniecki. Jest prawdopodobnie najbardziej znanym polskim raperem, a przy okazji jednym z bardziej kontrowersyjnych przedstawicieli gatunku. Sławę zawdzięcza nie tylko projektom muzycznym, ale równie zręcznej działalności biznesowej i umiejętnemu kształtowaniu własnego wizerunku.
Tede został laureatem wielu nagród, wśród których warto wymienić Ślizgery i Belvedere Achievement Award. Był wielokrotnie nominowany do Fryderyków, a występ na Festiwalu Muzycznym Telewizji Polskiej Opole 2009 zawdzięcza nominacjom w dwóch kategoriach: “Artysta roku” i “Płyta roku” za album “Ścieżka Dźwiękowa”. W 2010 roku otrzymał „Superjedynkę” na Festivalu w Opolu w kategorii Hip-hop.
Bilety na koncert w Zamościu kosztują w przedsprzedaży: 30 i 35, a w dniu koncertu 40 zł. Można je kupować w Skate Shop DIBO na ul. Grodzkiej 9, w zamojskich hotelach Renesans i Jubilat, a w także w Kazamacie na ul. Okopowej. Są dostępne również online pod adresem: [email protected]. W mailu należy podać imię, nazwisko, datę i miejsce koncertu. Każdy, kto wyśle wiadomość, w ciągu doby otrzyma maila zwrotnego z instrukcją zakupu.
My mamy dla naszych Czytelników dwie darmowe wejściówki. Jak je zdobyć? Bądźcie z nami dzisiaj w południe na naszym Facebooku.

![Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA] Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/17/sm-4x3-szaleni-przyrodnicy-ratuja-cenne-murawy-na-bialej-gorze-dzialaja-uczniowie-mechanika-i-zamtop-1773733111-0.jpg)
![Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA] Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-medyczne-centrum-zdrowia-i-urody-w-zamosciu-swietuje-6-urodziny-zdjecia-1773669847-1.jpg)
![Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA] Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-belzec-powiatowy-przeglad-piesni-pasyjnej-2026-zdjecia-1773661228-4.jpg)










![Groźny wypadek w biłgorajskim. Fiat 126p rozpadł się na dwie części! W środku był 7-latek [ZDJĘCIA] Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitali po zderzeniu Volkswagena i Fiata, do którego doszło podczas wyprzedzania.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-grozny-wypadek-w-bilgorajskim-fiat-126p-rozpadl-sie-na-dwie-czesci-w-srodku-byl-7-latek-zdjecia-1773396551.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze