Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 18:51
Reklama

Koronawirus: Rząd wprowadza nowe obostrzenia. Noc sylwestrowa w domu

Mamy za sobą blisko dwumiesięczną, wyczerpującą walkę z drugą falą pandemii, która rozpoczęła się w październiku, a apogeum osiągnęła na początku listopada - zaczął konferencje prasową minister zdrowia i powiedział o nowych obostrzeniach.
Koronawirus: Rząd wprowadza nowe obostrzenia. Noc sylwestrowa w domu

"Niewykluczone, że przed nami jeszcze trudniejsze dni. Szczepienia, na które tak bardzo czekamy nie ochronią nas w najbliższym czasie - nawet jeśli rozpoczniemy je w tym roku, to efekt w styczniu czy w lutym jeszcze się nie pojawi" - dodał Adam Niedzielski.

Dlatego rząd decyduje o nowych obostrzeniach. Co nas czeka w najbliższym czasie? Jakie zmiany? 

Zaraz po świętach, od 28 grudnia mają być zamknięte stoki narciarskie, a hotele będą zamkniete nawet dla gości w podróżach słuźbowych, z wyłączeniem medyków. Czynne mogą być tylko hotele pracownicze.

Po powrocie do Polski z zagranicy obowiązuje kwarantanna na 10 dni, jeśli korzystało się z transportu zbiorowego.

Przestać działać mają galerie handlowe.

W noc sylwestrową obowiązywać ma zakaz przemieszczania się od godz. 19 do 6 rano 1 stycznia.

W święta zakazu przemieszczania się nie będzie.

 

 

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Yebaćpis 18.12.2020 01:59
Na podstawie rozporządzenia to sobie mogą zakazywać.

Burdelik na granicznej 16 beeeee 17.12.2020 23:51
A burdele na ROKSA jak mają działać ? Zdalnie na ręcznym ; długo kurw....y nie pociągną .

dziadek 17.12.2020 18:12
Tak Rychu masz rację :) Lekarz rodzinny tylko teleporady a prywatnie to idziesz bez problemu . Rząd znowu dzieli naród na lepszy i gorszy my mamy siedzieć i płacić podatki a elita wydawać i bawić się :(

Rychu 17.12.2020 15:58
*** im się już w tych głowach Co tu do przestrzegania to po co przestrzegać obostrzenia przed tym co nie istnieje jedynie to przed mandatem większość ludzi przestrzega zaostrzenia po to aby mandatu nie dostać

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaciAutor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?
Reklama