Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 15:06
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Koronawirus w szkole? Od dzisiaj uczą się hybrydowo

W związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem u jednego z nauczycieli, od dzisiaj lekcje w Zespole Szkół w Horodle mają się odbywać systemem hybrydowym.
Koronawirus w szkole? Od dzisiaj uczą się hybrydowo

Autor: Fot. pixabay.com

Informacje o tym, że u jednego z pedagogów w Horodle stwierdzono koronawirusa pojawiły się pod koniec zeszłego tygodnia. Próbowaliśmy je potwierdzić w wojewódzkim Sanepidzie, a także zamojskiej delegaturze kuratorium oświaty, ale dotąd nie uzyskaliśmy pewnej informacji. tematem zajmiemy się dzisiaj.

Tymczasem dyrekcja szkoły w Horodle ogłosiła już, że od dzisiaj zajęcia mają się tam odbywać hybrydowo, czyli część w systemie stacjonarnym, a część zdalnie. W szkole z nauczycielami mają się spotykać jedynie przedszkolaki i najmłodsi uczniowie oraz ósmoklasiści i licealiści. Klasy IV-VII przechodzą na naukę przy komputerach z domów.

Zupełnie zawieszone zostały zajęcia w świetlicy, praca biblioteki, a także wszelkie zajęcia dodatkowe.

Póki co wiadomo, że ta sytuacja potrwa do piątku, 11 września.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

TYLE 07.09.2020 08:39
POWIEDZEC ŹE DOM WARIATOW A TO JUZ ZA MAŁO!

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama