W Tomaszowie się cieszą, bo koniec prac przy obwodnicy coraz bliżej. W Lubyczy Królewskiej cieszą się trochę mniej, bo wprawdzie prace przy budowie krajowej "17" rozpoczną się może za trzy lata, to już wiadomo, że miasto będzie miało przez to problemy.
Prace przy budowie obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego są na półmetku. Codziennie na budowie pracuje ok. 160 osób i kilkadziesiąt maszyn. Na długości ok. 7,5 km wykonano tzw. bitumiczną warstwę wiążącą, trwają prace przy obiektach mostowych, w tym ok. 300-metrowej estakadzie nad doliną rzeki Sołokija. Zaawansowanie prac wynosi 51 proc. – poinformowała w ub. tygodniu Główna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie.
Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

![Tragiczny wypadek w Wielączy. Na miejscu zginął 72-latek [ZDJĘCIA] Tragiczny wypadek w Wielączy. Na miejscu zginął 72-latek [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/05/sm-4x3-z-ostatniej-chwili-tragiczny-wypadek-w-wielaczy-na-miejscu-zginal-mieszkaniec-gm-szczebrzeszyn-z-1764922957-0.jpg)
![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)

![Z ostatniej chwili: Tragiczny wypadek w Wielączy. Na miejscu zginął mieszkaniec gm. Szczebrzeszyn [ZDJĘCIA] 5 grudnia 2025. Wielącza. Potrącony pieszy zmarł na miejscu wypadku.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-z-ostatniej-chwili-tragiczny-wypadek-w-wielaczy-na-miejscu-zginal-mieszkaniec-gm-szczebrzeszyn-1764922905.jpg)

















Napisz komentarz
Komentarze