Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 13:25
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Hrubieszów: Mł. insp. Wioletta Pawluk - nowa szefowa policji

Policjanci z Hrubieszowa mają nowego szefa. To mł. insp. Wioletta Pawluk,która dotychczas kierowała Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie. Dzisiaj odbyło się jej oficjalne wprowadzenie.
Hrubieszów: Mł. insp. Wioletta Pawluk - nowa szefowa policji

Autor: Fot. KPP Hrubieszów

Wprowadzenia nowej komendant dokonał p.o. zastępcy komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie insp. Dariusz Chmielowiec.  

Podczas swojego pierwszego oficjalnego wystąpienia w Hrubieszowie mł. insp. Wioletta Pawluk podkreśliła, że objęcie tej jednostki to dla niej zaszczyt i wyzwanie. Deklarowała, iż dołoży wszelkich starań, by zachować wysoki poziom pracy hrubieszowskiej komendy.

Wioletta Pawluk służbę w policji pełni od 1998 roku. Przez większość tego okresu związana była głównie ze służbą kryminalną w Komendzie Miejskiej Policji w Chełmie. Od czerwca 2012 roku do grudnia 2016 roku była naczelnikiem prewencji tejże komendy. Następnie awansowała na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie. Z dniem 1 czerwca 2018 r. została mianowana na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie.

Prywatnie jest żoną policjanta, komendanta miejskiego policji w Zamościu insp. Wiesława Pawluka.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

jl 09.06.2020 17:40
może tak przy okazji, policja i straz miejska zainteresuja sie parkowaniem na odcinku ulicy Górnej od skrzyzowania z ul. Hubala do skrzyzowania z ul.Prusa i Partyzantów

gosc 11.06.2020 11:46
jeszcze więcej mandatów? - jl to Twój cel?; daj spokój

LHR 09.06.2020 11:49
Powodzenia życzę Pani Komendant!

werka 08.06.2020 15:54
koniec świata, babskie rządy, starosta, burmistrz teraz komendant policji, kto następny, komendat strazy i.........az strach pomysleć

Radarowiec 09.06.2020 21:48
Może wreszcie skończy się to kolesiostwo i poustawia do pionu Pani Komendant coniektórych policjantów. Poprzedni komendanci i pełniący obowiązki komendantów nie najlepiej radzili sobie w tym hermetycznym kolesiowskim środowisku.Drobny ruch kadrowy wskazany. Pozdrawiam Panią Komendant

gosc 10.06.2020 11:33
nie przesadzaj - było dobrze, będzie …..

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama