Choć szkoły są zamknięte, to ich ofertę można oglądać online. Oprócz plakatów, niektóre licea i technika przygotowały krótkie filmy promocyjne, na których uczniowie opowiadają o szkole, prezentują ofertę edukacyjną i promują najnowsze kierunki. To musi na razie zastąpić bezpośredni kontakt. O tym, że jest on jednak niezastąpiony, wiedzą wszyscy.
– W normalnych warunkach jeździliśmy do szkół, uczniowie prezentowali naszą szkołę. W tym roku to umknęło przy rekrutacji i to jest na pewno duży minus. Bezpośredni kontakt dużo znaczy – mówi Jolanta Więcławek, pracownik administracyjny Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Tomaszowie Lub.
Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

![Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA] Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-jarmark-susiecki-z-koncertem-zenka-martyniuka-zdjecia-1777385119-73.jpg)
![Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA] Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-pieklo-w-husynnem-zaczelo-sie-od-wypalania-traw-zdjecia-1777371087-0.jpg)
![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/27/sm-4x3-zachwycony-roztoczem-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293262-0.jpg)










![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zenek Martyniuk po koncercie na Jarmarku Susieckim poznawał uroki Roztocza.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293202.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze