Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 2 lutego 2026 02:59
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

212 nowych przypadków zakażeń w Polsce. Na Lubelszczyźnie tylko 1

Kobieta w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu puławskiego jest kolejną osobą w naszym województwie, u której potwierdzono zakażenie koronawirusem. W całej Polsce od rana przybyło 212 takich przypadków. Zmarło 9 kolejnych osób, m.in. pacjent z Puław.
212 nowych przypadków zakażeń w Polsce. Na Lubelszczyźnie tylko 1

Autor: Fot. pixabay.com

Najwięcej zachorowań w kraju znów stwierdzono na Mazowszu – 98. Ponadto potwierdzone przypadki dotyczą: 42 osób z woj. wielkopolskiego, 14 osób z woj. łódzkiego, 12 osób z woj. podlaskiego,11 osób z woj. dolnośląskiego, 8 osób z woj. małopolskiego, 7 osób z woj. śląskiego, 7 osób z woj. zachodniopomorskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 4 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 3 osób z woj. lubuskiego; 1 osoby z woj. lubelskiego, 1 osoby z woj. opolskiego.

Ministerstwo zdrowia poinformowało też o śmierci 9 kolejnych pacjentów zakażonych koronawirusem. Są to: 88-letni mężczyzna hospitalizowany w Puławach, 80-letni mężczyzna hospitalizowany w Raciborzu, 82-letnia kobieta hospitalizowana w Częstochowie,70-letni mężczyzna i 74-letnia kobieta hospitalizowani w Bolesławcu, 65-letni mężczyzna i 97-letnia kobieta hospitalizowani w Warszawie, 68-letni mężczyzna z DPS w Niedabylu, 87-letnia kobieta hospitalizowana w Kędzierzynie-Koźlu. Wszyscy mieli choroby współistniejące.

W tej chwili liczba zakażonych na Lubelszczyźnie wynosi 181. Jest siedem ofiar śmiertelnych. W całym kraju zakażenie potwierdzono u 4413 pacjentów. Śmierć z powodu COVID-19 poniosło już 107 osób. 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Pp 06.04.2020 18:54
Wnuku Prezydencie co z firmami którym obiecałeś pomóc? ZGL fakturuje nam normalnie czynsze za lokale a my nie zarabiamy. Z czego mamy płacić? Może te pierdoły radni ruszą *** i uchwałą jakąś pomoc a nie siedzą sqrwiele w domach a kasę biorą. Ty tylko jakieś filmiki nagrywasz, weź się do roboty z tą bandą nierobów!!!

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama