Ministerstwo zdrowia poinformowało, że te 59 nowe przypadki zakażeń dotyczą: 11 osób z woj. wielkopolskiego, 9 osób z woj. łódzkiego , 8 osób z woj. dolnośląskiego, 8 osób z woj. podlaskiego, 7 osób z woj. śląskiego, 7 osób z woj. podkarpackiego, 3 osób z woj. małopolskiego, 3 osób z woj. pomorskiego, 2 osób z woj. warmińsko-mazurskiego oraz 1 osoby z woj. lubelskiego.
Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci pięciu kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 65-letni mężczyzna ze szpitala w Kędzierzynie-Koźlu, 61-letni mężczyzna i 77- letnia kobieta ze szpitala w Bolesławcu, którzy mieli choroby współistniejące oraz 56-letni mężczyzna ze szpitala w Krakowie i 58-letni mężczyzna ze szpitala w Koszalinie – podaje resort zdrowia w komunikacie.
W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 2692/51 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe). Na Lubelszczyźnie jest już 147 zakażeń.

![Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA] Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/30/sm-4x3-gm-mircze-tego-nie-da-sie-nazwac-buda-16-psow-w-dramatycznych-warunkach-zdjecia-1769767796-1.jpg)
![„Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA] „Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/29/sm-4x3-call-center-bylo-wabikiem-handlowali-ludzmi-i-narkotyki-policje-powiadomil-mezczyzna-ktoremu-ud-1769669722-0.jpg)



![Lubelskie: Śmierć na drodze. Kierowca potrącił rowerzystę i odjechał. Jest już w areszcie [FILM] Mężczyzna w chwili zdarzenia kierował Oplem, choć miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Po uderzeniu w rowerzystę nie zatrzymał się, by udzielić mu pomocy, lecz odjechał](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-smierc-na-drodze-kierowca-z-gminy-hansk-potracil-rowerzyste-i-odjechal-jest-juz-w-areszcie-film-1769937358.jpg)





![S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA] Od 1 lutego 2026 r. będzie więcej dróg płatnych w Polsce. Zmieni się też wysokość stawek opłaty elektronicznej w systemie e-TOLL.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769677676.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze