Funkcjonariusze swoimi kanałami ustalili, że u młodego mężczyzny mogą znaleźć niedozwolone substancje odurzające. Pojechali do niego i znaleźli to, czego szukali.
– W pokoju zajmowanym przez młodzieńca odnaleźli dwie wagi oraz brązową substancję w kostce. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to haszysz. Łącznie funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli narkotyki w ilości, która wystarczyłaby do sporządzenia blisko 130 porcji tego narkotyku – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.
CZYTAJ TAKŻE: IDEA WYWĘSZYŁA NARKOTYKI
28-latek został zatrzymany. W środę (19 lutego) usłyszał zarzuty posiadania substancji psychoaktywnych oraz ich przywiezienia wbrew przepisom do Polski. Za pierwsze przewinienie grozą 3 lata więzienia, za drugie do 5.
CZYTAJ TAKŻE: WIĘZIEŃ DOSTAŁ PACZKĘ Z HEROINĄ

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze