Co kupić bliskiej osobie na prezent pod choinkę? To niemal zawsze dla większości z nas spory problem. Wiadomo, że nie ma prezentu uniwersalnego – jeden ucieszy się z butelki "łyskacza", a drugi z ciepłych skarpetek. Przedstawiciela środowiska sportowego lub kibica możemy obdarować książką.
– Dobrze dobrana książka jest najlepszym prezentem. Można nim wyrazić nie tylko pamięć o obdarowanej osobie, ale i o jej upodobaniach. Mamy też pewność, że trafiony prezent nie trafi w kąt, a po przeczytaniu będzie przypominać z półki miłe chwile – podpowiada Karol Kossakowski, właściciel internetowej księgarni sportowej Sendsport.pl. A co proponuje?
– Kibic, jak każdy pasjonat, lubi poszerzać wiedzę o swoich zainteresowaniach. Biografia znanego sportowca pozwoli mu zajrzeć za kulisy sławy, mogą go też zainteresować książkowe historie wielkich klubów. W Sendsporcie staramy się także prezentować książki o tych mniejszych klubach, w których sąsiedzi grają dla sąsiadów. Książki z działu monografie regionalne zwykle wydawane są w małych nakładach. Na przełomie listopada i grudnia sprzedajemy także dużo wspomnianych biografii – mówi Kossakowski.
Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze