Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 15:13
Reklama

Debata społeczna w Dołhobyczowie

We wtorek, 26 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołhobyczowie odbyła się debata społeczna. Tematem przewodnim spotkania były zagrożenia jakie niesie za sobą zażywanie dopalaczy i innych środków odurzających oraz Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. To kolejne spotkanie mające na celu zdiagnozowania aktualnych oczekiwań społecznych oraz poprawę stanu bezpieczeństwa.
  • Źródło: KPP Hrubieszów
Debata społeczna w Dołhobyczowie
Autor: Fot. KPP Hrubieszów

Debata społeczna została zorganizowana przez Komendę Powiatową Policji w Hrubieszowie. Głównym celem debaty była wymiana informacji pomiędzy policją, a lokalną społecznością, a także zdiagnozowanie aktualnych oczekiwań społecznych mających na celu poprawę stanu bezpieczeństwa.

Tematem przewodnim spotkania były zagrożenia jakie niesie za sobą zażywanie dopalaczy i innych środków odurzających oraz rozpowszechnianie informacji o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako narzędzia stworzonego dla społeczeństwa i pozwalającego przekazywać informacje o zagrożeniach występujących w okolicy.

Podczas spotkania kierownik posterunku w Dołhobyczowie asp. sztab. Łukasz Palichleb omówił narzędzie jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz najczęściej zgłaszane za jej pośrednictwem problemy. W dalszej części spotkania policjant zajmujący się tematyką profilaktyki społecznej asp. sztab. Jarosław Karkuszewski przedstawił zagrożenia jakie niesie za sobą zażywanie narkotyków i dopalaczy.

Na koniec przyszedł czas na pytania i cenną dyskusję.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: LisaData dodania komentarza: 04.07.2022, 14:12Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Hej POMedia. Liczba wyjebali z Newsweeka. Co wy na to szczujnio ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 14:11Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?
Reklama
Reklama