Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 22:17
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Zamość: Poparzeni Kawą Trzy w ZDK. Rozdajemy wejściówki

Mamy dla Was wejściówki na andrzejkowy, muzyczny wieczór w Zamojskim Domu Kultury.
Zamość: Poparzeni Kawą Trzy w ZDK. Rozdajemy wejściówki

Poparzeni Kawą Trzy grają już 14 lat. Zespół został w 2005 roku stworzony przez pracowników Radia RMF FM i Radia Zet. Pierwszą płytę wydali 6 lat później, co zbiegło się z ich spektakularnym sukcesem na „Festiwalu Top Trendy” w Sopocie. Grający i śpiewający dziennikarze otrzymali wówczas... Nagrodę Dziennikarzy. Wkrótce sięgnęli po kolejne trofeum, wygrali ogólnopolski festiwal „Przebojem na antenę”.

Od tamtego czasu „Poparzeni Kawą Trzy” goszczą na największych polskich scenach festiwalowych. Grali na „Przystanku Woodstock 2012”, na Ostróda Reggae Festiwal i Finałach WOŚP w Polsce i za granicą. Koncertowali podczas plenerowych imprez „Lato Dwójki i Radia Zet”, a także podczas sylwestrowych nocy organizowanych przez Polsat.

Teksty do wszystkich utworów, m.in. takich przebojów jak „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Wezmę cię”, „Okrutna zła i podła” pisze Rafał Bryndal. Muzyka grupy określana jest jako miks rocka i miejskiego folku. W tym roku "Poparzeni Kawą Trzy" wypuścili kolejny krążek „Zakochaj się we mnie”. Obecnie pracują nad… musicalem – komedią muzyczną

Zespół występuje i do Zamościa przyjedzie w składzie: Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Piotrek Sławiński, Marian Hilla, Jacek Kret. Ich sobotni koncert w ZDK ma się rozpocząć o godz. 19.

Bilety można jeszcze kupić. Ale czwórka naszych czytelników otrzyma je za darmo. Co trzeba zrobić? Szczegółów szukajcie na naszym facebookowym profilu we wtorek 26 listopada.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama