Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 14:16
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

Tomaszów Lubelski: Kontrabanda w samochodzie i zagrodzie

Za gromadzenie bezakcyzowego towaru odpowie 41-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego.
Tomaszów Lubelski: Kontrabanda w samochodzie i zagrodzie

Autor: Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w środę (21 sierpnia). Kryminalni mieli informację, że mężczyzna może wieźć swoim volvo papierosy z przemytu. Znaleźli w aucie to, czego szukali. Później wybrali się jeszcze do domu 41-latka.

CZYTAJ TAKŻE: 44-LATEK MIAŁ W DOMU SKŁADZIK NIELEGALNEGO TOWARU

– W miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci podczas przeszukania ujawnili kolejne bezakcyzowe papierosy. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 1100 paczek nielegalnych wyrobów tytoniowych. Wartość uszczuplenia podatku akcyzowego wyniosła ponad 18 tys. zł. Znaleziony towar został skonfiskowany – informuje Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji.

Mężczyzna usłyszał zarzuty. Straci kontrabandę, ale grozi mu jeszcze wysoka grzywna.

CZYTAJ TAKŻE: NIELEGALNE PAPIEROSY U 55-LATKI Z BEŁŻCA


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ABC 23.08.2019 14:22
Człowiek chciał sobie zarobić i juz jakis mily sasiad się znalazł ktory podwalil. Ludzie to nie jeat cos zlego? Większość ludzi pali fajki właśnie kupywane od ludzi z pod galerii czy innych. Co wam to szkodzilo ze facet chcial sobie dorobic? Co sami nie mozecie i innym nie dacie.? Ludzie zachowujecie sie gorzej niz zwierzęta. Ale facet jak w domu kobiete z dziecmi bije to nikt z was nie zadzwonił na policję zeby to zgłosić i im pomoc. Tylko patrzycie się na to i sami boicie. Zrobcie cos dobrego dla ludzi a nie robicie ludziom wieksze problemy niz maja.

mr 23.08.2019 15:48
bo zazdroszczą

Pedro 22.08.2019 22:32
Konfident sprzedał!

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama