Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 12:37
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Marek Niedźwiecki i Lista Przebojów Programu 3 na żywo z Zamościa

To najbardziej znana, najdłużej i nieprzerwanie działająca lista przebojów w Polsce. W 1982 roku wymyślił ją Andrzej Turski – ówczesny dyrektor Programu Trzeciego. Od początku prowadził ją Marek Niedźwiecki, wtedy niemal radiowy debiutant, dziś jeden z najpopularniejszych dziennikarzy muzycznych w kraju. W piątek 16 sierpnia, o godz. 19 Listę Przebojów Programu 3 usłyszymy na żywo z Rynku Wodnego w Zamościu.
Marek Niedźwiecki i Lista Przebojów Programu 3 na żywo z Zamościa

Będzie to 1959 wydanie Listy, które poprowadzi Marek Niedźwiecki. Na wydarzenie zapraszają organizatorzy 7. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania  z historią”. 

Listę układają słuchacze Trójki, głosując na ulubione utwory polskie i zagraniczne. Kiedyś odbywało się to listownie i telefonicznie, teraz za pośrednictwem internetu. Nadawana jest raz w tygodniu, najpierw w sobotnie, teraz w piątkowe wieczory, jest obowiązkowo słuchana zarówno przez fanów muzyki, jak i przez wykonawców. Znalezienie się w czołówce Listy to prawdziwe wyróżnienie dla każdego artysty.

Lista Przebojów Programu 3 na żywo z Zamościa jest wydarzeniem specjalnym 7. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”, którego organizatorami są: Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu, Miasto Zamość i TVP Historia. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków: Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu, Miasta Zamość, TVP Historia, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z funduszu Promocji Kultury, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach realizacji projektu pt. „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II”.

Wstęp wolny.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama