Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 19:22
Reklama

Zamość: Trwa walka o zdrowie dziecka. Charytatywna impreza "Gramy dla Franka"

W nadchodzącą niedzielę, 14 kwietnia Galeria Handlowa Twierdza Zamość wspólnie z  GRAwitacją Centrum Rozrywki organizuje akcję charytatywną pod nazwą „Gramy dla Franka”, podczas której odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie oraz rehabilitację małego Franka Kalinowskiego.
Zamość: Trwa walka o zdrowie dziecka. Charytatywna impreza "Gramy dla Franka"

Podczas akcji odbędą się atrakcje wokalne, pokazy taneczne dzieci i młodzieży, turniej szachowy, animacje plastyczne, kurs robotyki dla dzieci. W trakcie koncertu prowadzone będą licytacje i kiermasz, z których cały dochód zostanie przekazany na subkonto Franka Kalinowskiego, podopiecznego Fundacji SERCE DZIECKA.

Do organizacji akcji włączyli się również: Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, Szkoła Muzyczna Yamaha w Zamościu, Robocikowo.

Franek urodził się z wrodzoną, ciężką wadą serca. Ta wada doprowadziła do niewydolności krążenia i zatrzymania akcji serca, przez co doszło u chłopca do ciężkiego niedotlenienia mózgu. W swoim krótkim życiu  przeszedł już ponad 10 operacji i zabiegów. Od urodzenia szpital jest jego  drugim domem.

– Franek powoli wraca do życia, ale mimo wszystko nadal jest dzieckiem leżącym. Aby nasz Synek mógł żyć i się rozwijać potrzebne jest długie, kosztowne leczenie i rehabilitacja – mówią rodzice Paweł i Sylwia Kalinowscy

– Pomóżmy Frankowi wygrać walkę o życie i stanąć na nogi. Każdy zebrany grosz jest  cenny, dlatego bardzo prosimy  mieszkańców Zamościa o wzięcie udziału w akcji charytatywnej organizowanej 14 kwietnia w Galerii Handlowej Twierdza – mówi Joanna Wyrostek, dyrektor Centrum Handlowego Twierdza w Zamościu.

Blok imprez w Galerii Twierdza rozpocznie się o godz. 12. Natomiast turniej w hali OSiR o godz. 9.

WIĘCEJ O IMPREZIE DLA FRANKA NA FACEBOOKOWYM PROFILU WYDARZENIA

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Tylko jedna z parafianek zauważyła, że gość się kiwa a reszta parafianek patrzyła, czy księdzu stoi czy nieData dodania komentarza: 09.08.2022, 19:15Źródło komentarza: Skandal w parafii. Pijany ksiądz miał problem z udzieleniem komuniiAutor komentarza: onTreść komentarza: Jak byś Esterko tego uniknęła? Alko byś nie sprzedała czy coś.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:48Źródło komentarza: Hrubieszów: Zabił nożem kuzynaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Czekamy na oficjalne otwarcie i możliwość pooglądania wewnątrz na zew.natrz prezentuje się na prawdę okazałe. jako wizytówka miasta czekamy na zakończenie pracData dodania komentarza: 09.08.2022, 16:27Źródło komentarza: Hrubieszów: Gmach byłego Syndykatu Rolniczego wyremontowany. "Perła" odzyskała blaskAutor komentarza: ZamościakTreść komentarza: TyPOwe dla bolszewika. Ale brać emeryturę (wypracowaną za zabijanie Polaków) to można ?Data dodania komentarza: 09.08.2022, 15:36Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: qdTreść komentarza: Tam, tu, tej, tamtejszy, tutejszy... zęby bolą jak się to czyta. Nie jesteśmy durni, przecież wiadomo że chodzi o HorodłoData dodania komentarza: 09.08.2022, 12:12Źródło komentarza: Gm. Horodło: Bronią jedynej poczty w gminieAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknot
Reklama
Reklama