Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 18 sierpnia 2022 12:26
Reklama

Zamość: Trwa walka o zdrowie dziecka. Charytatywna impreza "Gramy dla Franka"

W nadchodzącą niedzielę, 14 kwietnia Galeria Handlowa Twierdza Zamość wspólnie z  GRAwitacją Centrum Rozrywki organizuje akcję charytatywną pod nazwą „Gramy dla Franka”, podczas której odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie oraz rehabilitację małego Franka Kalinowskiego.
Zamość: Trwa walka o zdrowie dziecka. Charytatywna impreza "Gramy dla Franka"

Podczas akcji odbędą się atrakcje wokalne, pokazy taneczne dzieci i młodzieży, turniej szachowy, animacje plastyczne, kurs robotyki dla dzieci. W trakcie koncertu prowadzone będą licytacje i kiermasz, z których cały dochód zostanie przekazany na subkonto Franka Kalinowskiego, podopiecznego Fundacji SERCE DZIECKA.

Do organizacji akcji włączyli się również: Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, Szkoła Muzyczna Yamaha w Zamościu, Robocikowo.

Franek urodził się z wrodzoną, ciężką wadą serca. Ta wada doprowadziła do niewydolności krążenia i zatrzymania akcji serca, przez co doszło u chłopca do ciężkiego niedotlenienia mózgu. W swoim krótkim życiu  przeszedł już ponad 10 operacji i zabiegów. Od urodzenia szpital jest jego  drugim domem.

– Franek powoli wraca do życia, ale mimo wszystko nadal jest dzieckiem leżącym. Aby nasz Synek mógł żyć i się rozwijać potrzebne jest długie, kosztowne leczenie i rehabilitacja – mówią rodzice Paweł i Sylwia Kalinowscy

– Pomóżmy Frankowi wygrać walkę o życie i stanąć na nogi. Każdy zebrany grosz jest  cenny, dlatego bardzo prosimy  mieszkańców Zamościa o wzięcie udziału w akcji charytatywnej organizowanej 14 kwietnia w Galerii Handlowej Twierdza – mówi Joanna Wyrostek, dyrektor Centrum Handlowego Twierdza w Zamościu.

Blok imprez w Galerii Twierdza rozpocznie się o godz. 12. Natomiast turniej w hali OSiR o godz. 9.

WIĘCEJ O IMPREZIE DLA FRANKA NA FACEBOOKOWYM PROFILU WYDARZENIA

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: hurtTreść komentarza: podobno poradnia dziecięca też już się kończyData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:23Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]Autor komentarza: OjojTreść komentarza: Jeszcze chwila takiego zarządzania i to miasto zostanie zlicytowane. Tak się kończy budowanie zamków na piasku. Coraz więcej ludzi przegląda na oczy i dowiaduje się, że rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej niż to co wypisuje się na fejsbuczku.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 23:28Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: lepsza zmianaTreść komentarza: O masz żyć nie umierać. a nawet chyba 5 lat nie rządziData dodania komentarza: 17.08.2022, 22:53Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitala
Reklama
Reklama