Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 19:28
Reklama

Tarnogród: Udusił kolegę

Na 5 lat pozbawienia wolności skazał w środę (7 grudnia) Sąd Okręgowy w Zamościu 27-letniego Kamila Ł. za zabójstwo znajomego. Według sądu oskarżony przekroczył granice obrony koniecznej.
Tarnogród: Udusił kolegę

Do tragedii doszło w nocy z 29 na 30 czerwca w Tarnogrodzie. 31-letni Paweł F. świętował swoje imieniny (29 czerwca w kalendarzu wypadają popularne imieniny Piotra i Pawła – przyp. red.). W okolicy bawił się też Kamil Ł. W pewnym momencie solenizant przyszedł na imprezę, gdzie był młodszy kolega. Ze zgromadzonego w toku śledztwa materiału wynika, że Paweł F. uderzył oskarżonego ręką w twarz, a następnie zaczął się z nim szarpać, doprowadzając do przewrócenia się ich obu. Wtedy Kamil Ł. chwycił 31-latka od tyłu przedramieniem prawej ręki za szyję, zakładając mu tzw. nelsona, a następnie dociskając lewą ręką dusił pokrzywdzonego uniemożliwiając mu oddychanie i powodując obrażenia ciała w postaci m.in. dużego obrzęku mózgu, obrzęku górnego płata płuca, co skutkowało zgonem pokrzywdzonego. 

Kamil Ł. został zatrzymany. Zastosowano wobec niego środki wolnościowe – dozór policyjny i poręczenie majątkowe w kwocie 5 tys. zł.

Więcej w e-wydaniu i papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
xxx 24.01.2018 12:01
Nie stawił się w więzieniu,jest list gończy za gościem http://poszukiwani.policja.pl/pos/form/r66606731543,LOS-KAMIL.html

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaciAutor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?
Reklama