Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 15:18
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Zamość: Stłuczka na rondzie przy ul. Wyszyńskiego. Dwie osoby w szpitalu

Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala po tym, jak dzisiaj (niedziela, 2 września) na rondzie u zbiegu ulic Wyszyńskiego, Odrodzenia i Zamoyskiego w Zamościu volkswagen zderzył się z renaultem.
Zamość: Stłuczka na rondzie przy ul. Wyszyńskiego. Dwie osoby w szpitalu

Autor: Fot. Czytelniczka KT

Wypadek wydarzył się po godz. 10. Policjanci jeszcze pracują nad ustaleniem dokładnych okoliczności i przebiegu tego zdarzenia. Póki co wiadomo, że w stłuczce brały udział dwa osobowe auta.

– Kierujący volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu renaultowi i samochody się zderzyły. Do szpitala został przewieziony pasażer renaulta i kierujący volkswagenem – powiedziała nam przed kilkoma minutami Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od naszej Czytelniczki.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Rondo 05.09.2018 09:20
Ten co to wymyslil to idiota ja jechalem ustapilem a pan stanol na radzie i macha mi bym jechal a ja jemu w koncu wysiadl i do mnie z pretesja. Ze ja mu ustapilem i madz madry

ziom 04.09.2018 16:09
głupoty piszecie mieszkam koło tego ronda jak nie było go wczesniej tylko były znaki STOP też było dużo wypadków teraz jest lepiej a że głab nie umie czytać dużych żółtych tablic inforamacyjnych i nie zna przepisów to niech się przesiądzie na wrotki

MajorDamage 03.09.2018 18:58
Nie wiem czy inteligentni w końcu poszli po rozum do głowy ale po 30latach na tym skrzyżowaniu można było postawić migające znaki ostrzegawcze (tak, są takie) a nie zmieniać w tym mieście emerytów stare przyzwyczajenia.

ZENEK 03.09.2018 13:30
JAK BARAŃSTWO JEŹDZI NA PAMIĘĆ, ZAMIAST PATRZEĆ NA OZNACZENIA ALBO SIEDZI W TELEFONIE - TO MAMY WYPADKI . WSZYSTKO NAMALOWANIE I OZNACZONE . TRZEBA TYLKO TROCHĘ MYŚLEĆ !!!

ww 03.09.2018 11:39
To jakiś IDIOTA wymyślił tu zasady obowiązujące na rondzie. Powinny być natychmiast przywrócone poprzednie zasady ruchu drogowego albo z tego skrzyżowania obowiązkowo trzeba przebudować i ZROBIĆ RONDO !!!

ZENEK 03.09.2018 13:29
A TO NIE JEST RONDO W KOŃCU!!!! KIEDYŚ TO BYŁA PARODIA!!!!

zamościak 03.09.2018 09:21
Było bardzo bezpiecznie ale komuś zachciało się ronda w Zamościu moda na ronda koło ronda

ZENEK 03.09.2018 13:28
RAZ MNIE KIEDYŚ STRZELONO NA TYM SKRZYŻOWANIU......TAK BYŁO BEZPIECZNIE !!!!

ja 02.09.2018 14:42
kierowca reno w szpitalu nie kierowca passata

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama