Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 2 lutego 2026 06:05
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Policyjny transfer z Białej Podlaskiej do Zamościa

Podinspektor Dariusz Godlewski, obecny naczelnik wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej zostanie zastępcą szefa KMP w Zamościu.
Policyjny transfer z Białej Podlaskiej do Zamościa
W 2016 r. Dariusz Godlewski (na zdjęciu z lewej) znalazł się wśród funkcjonariuszy wyróżnionych nagrodę pieniężną, z rąk ówczesnego komendanta wojewódzkiego Pawła Dobrodzieja.

Dariusz Godlewski stanowisko w Zamościu obejmie jeszcze w tym tygodniu. - Z dniem 1 września zostaną mu tam powierzone obowiązki zastępcy komendanta – nasze informacje potwierdza podinsp. Renata Laszczka-Rusek, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Nominacja oficera z Białej Podlaskiej wypełni wakat, jaki pozostał tam, po przeniesieniu do Biłgoraja mł. insp. Ryszarda Smolucha.

Godlewski w resorcie służy od 1997 roku. Naczelnikiem wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu jest od stycznia 2010 roku. Jednym z najbardziej spektakularnych sukcesów, kierowanego przez niego wydziału, było przyczynienie się do zidentyfikowania podejrzanego o zastrzelenie mieszkanki Terespola w 1996 roku. Wcześniej był naczelnikiem wydziału kryminalnego. W 2016 r. znalazł się wśród funkcjonariuszy wyróżnionych nagrodą pieniężną, z rąk ówczesnego komendanta wojewódzkiego Pawła Dobrodzieja.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Grant 20.01.2023 13:52
No to teraz pan mlodszy inspektor sie popisal w Zamosciu, ze cala Polska sie smieje. Popil chlop sobie najpierw z kumplami, potem ruszyl w miasto. Po drodze opierd...l funkcjonariuszy sluzby patrolowej, nastepnie dzielnie walczyl z zamknietymi drzwiami restauracji na Rynku, by na koniec pomylic pokoje w hotelu i przestraszyc gosci. Pic, to trza jednak umic.

BUDOWLANIEC 28.08.2018 16:05
Może wreście patologia układu z BUDMATEM zostanie wyjaśniona .

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama