Gm. Zamość: W Hubalach i Wieprzcu będzie jaśniej. Samorząd inwestuje w lampy

  • 16.04.2018, 17:00
  • ak
Gm. Zamość: W Hubalach i Wieprzcu będzie jaśniej. Samorząd inwestuje w lampy Fot. UG Zamość
Inwestycja już trwa i do końca maja powinna być sfinalizowana. Gmina Zamość rozpoczęła budowę oświetlenia ulicznego w sołectwach Hubale i Wieprzec.

W Hubalach nowe lampy uliczne działać będą wzdłuż drogi powiatowej na odcinku o długości ok. 930 metrów. Postawionych tam będą 22 latarnie. W Wieprzcu 14 lamp oświetli odcinek długości ponad pół kilometra.

W tym roku w gminie Zamość zostanie oświetlonych 17 odcinków dróg gminnych i powiatowych o łącznej długości ponad 8 kilometrów. Wszędzie instalowane będą lampy ledowe, co pozwoli na znaczne oszczędności energii w porównaniu do tradycyjnych opraw sodowych.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe