Zamość: Matematyczka z SP nr 7 nagrodzona za innowacyjną lekcję (FILM)

  • 03.01.2018, 12:00
  • ak
Zamość: Matematyczka z SP nr 7 nagrodzona za innowacyjną lekcję (FILM) Fot. Kadr z YouTube
Aleksandra Luchowska-Bartnik, jako jedyny pedagog z województwa lubelskiego znalazła się w gronie laureatów konkursu Nauczyciel-Innowator ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Aleksandra Luchowska-Bartnik uczy matematyki w kilku zamojskich szkołach, ale to za lekcję, którą przeprowadziła niedawno w Szkole Podstawowej nr 7 została nagrodzona w konkursie MEN. Zostali w nim wyróżnieni ci przedstawiciele kadry pedagogicznej, którzy przygotowali najlepszy scenariusz zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz pomocy dydaktycznych określonych w rządowym programie rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 –„Aktywna tablica”.

Lekcja, którą poprowadziła Aleksandra Luchowska-Bartnik została nagrana, a film zgłoszono do konkursu. Zajęcia z matematyki w zamojskiej Siódemce zostały docenione przez jury. Laureaci konkursu z poszczególnych województw otrzymają tytuł „Nauczyciela-Innowatora” oraz nagrodę rzeczową MEN. Rozdanie nagród i wręczenie tytułów nastąpi w lutym podczas uroczystej gali finałowej w Warszawie.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe