Pedofil z sąsiedztwa!

  • 16.08.2017, 06:00
  • lew
Pedofil z sąsiedztwa! freeimages.com
Podstępnie wciągnął siedmiolatkę do swojego mieszkania, a następnie zaczął ją obmacywać i całować. Dziecku cudem udało się uciec, a sprawca został zatrzymany. Okazało się, że to pedofil z sąsiedztwa.

Do zdarzenia doszło w sobotę (12 sierpnia) w godzinach popołudniowych w jednej z miejscowości w powiecie biłgorajskim (z uwagi na dobro pokrzywdzonej i jej rodziny nie podajemy nazwy miejscowości – przyp. red.). Z naszych informacji wynika, że zboczeniec wciągnął 7-letnią dziewczynkę do swojego mieszkania, a następnie zaczął się do niej dobierać: dotykał piersi i narządów płciowych, całował i majstrował przy swoim rozporku. Pokrzywdzonej cudem udało się uwolnić z uścisków zboczeńca. Uciekła, a następnie opowiedziała najbliższym o tym, co ją spotkało.

Mieszkańcy miejscowości, w której mieszkają sprawca i jego ofiara, są poruszeni. – Takich zboczeńców w ogóle nie powinno wypuszczać się z więzień, bo pewne jest jak amen w pacierzu, że jak wyjdzie, to znowu skrzywdzi jakieś dziecko – mówi starsza pani.

O tym, jaki może być finał tej sprawy i jaki los może czekać pedofila przeczytacie w najnowszym numerze Kroniki Tygodnia i e-wydaniu.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe