Pow. hrubieszowski: Rezygnacja za rezygnacją (TYLKO W GAZECIE)

  • 16.02.2021, 13:00
  • Mariusz Parol
Pow. hrubieszowski: Rezygnacja za rezygnacją (TYLKO W GAZECIE) Tomasz Ożóg: O szczegółach mojej decyzji nie będę rozmawiał.
W ubiegłym tygodniu Tomasz Ożóg zrezygnował z funkcji członka Zarządu Powiatu Hrubieszowskiego. Oficjalnie podaje, że dymisje złożył z powodów osobistych.

Zdecydowały o tym powody osobiste. O szczegółach mojej decyzji jednak nie będę rozmawiał – usłyszeliśmy od Tomasza Ożoga.  – Rezygnuję z funkcji członka zarządu powiatu z końcem lutego. Będę tę funkcję pełnił do najbliższej sesji rady powiatu, bo wtedy może zostać uzupełniony skład zarządu powiatu, a do tego czasu zarząd powinien pracować w pełnym składzie.

Więcej na ten temat tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Upadły
Upadły 28.02.2021, 07:43
Człowiek, zakłamany o SBeckich metodach pracy haki na ludzi i ludzie na hakach.
Prehoryłe
Prehoryłe 26.02.2021, 14:46
Może sie oczyści tylko Józek sie nie poddaje!!!
Kot
Kot 25.02.2021, 08:12
Un za dużo wi To robił interes ktoś inny śmiecie itp
Kowalski vel Kronikarz
Kowalski vel Kronikarz 24.02.2021, 10:12
O czym tu pisać, to człowiek pozbawiony podstawowych wartości.
CYNIZM i NIHILIZM, to dominujące cechy u tego pana.
obora
obora 22.02.2021, 10:25
KWIIII!!!! KWIIIIIIIIII!!!!!!! KWIIIIIIIIIII!!
Wege
Wege 20.02.2021, 13:21
Ktoś wie kiedy będzie sesja Rady Powiatu?
radze
radze 22.02.2021, 19:52
bedzie jak szef sobie zażyczy z Prehoryłe czy z innych Abramowitzh
Coś
Coś 19.02.2021, 06:42
tu śmierdzi, nic nie jest dziełem przypadku,1 marca będzie awans w konkursie i wymagania dokładnie takie jak wykształcenie T.O.
Pan wszystko widzi.
Pan wszystko widzi. 17.02.2021, 11:08
Hehe tak jest Panie innych błędy pan widział a swoich to juz nie. Bez pleców jest pan nikim tak jak wszyscy zieloni w tych urzędach tak jak pani P z Werbkowic co się zwolniła z gminy bo zła wójtowa a sama plecami się dostała do innego urzędu w Hrubieszowie. Wstyd a teraz referendum robią ludzie z PSLu by swoim pozałatwiać prace w werbkowicach. A nie którzy tam są głośniej by być tylko w gazetach opisani. Do roboty się wziąść.
WB
WB 21.02.2021, 18:48
haha. Zazdrość was zżera!! A o wójtową to niedługo dzieci będą straszyć.
Jaki pan taki kram
Jaki pan taki kram 17.02.2021, 13:09
W cukrowni wymiana też z Psl, czyje plecy w tym pomogly?
Plantator
Plantator 18.02.2021, 21:25
O co chodzi z cukrownią?
opty
opty 17.02.2021, 09:35
Czyli Mira będzie znowu będzie lepsze jutro, które budujemy dziś. Stare hasło z PRL. Można dodać, a ludziom będzie żyło się lepiej i wygodniej. Ale tylko SWOIM!
Mira
Mira 17.02.2021, 08:45
No coś takiego okrężnymi drogami powrócą stare struktury i wszystkim będzie żyło się jak dawniej... Komedia...
Krzysiek
Krzysiek 18.02.2021, 15:44
Czas najwyraźniej,szybko ,ogłosić referendum i dokonać nowych sprawiedliwych. Wyborów w Powiecie i wysłać do lamusa ludzi związanych z poprzednimi władzami uwikłanych w rurzne dziwne sprawy jak wysypisko śmieci dzierżawa gruntów państwowych i wielu innych nieprawnie podejmowanie decyzi
uks
uks 17.02.2021, 08:40
Może zostanie Szefem Nowej Komisji do wyjaśnienia spraw nielegalnych piaskowni, wyłudzania funduszy unijnych czy też powiatowego śmietniska w Strzyżowie ?
oko
oko 17.02.2021, 16:38
Może zostanie dyrektorem cukrowni albo zozu??
Brawo
Brawo 17.02.2021, 07:20
Postronek powoli stale się nikim.
Ja
Ja 16.02.2021, 22:14
No to teraz zostanie dyrektorem szpitala
kasta
kasta 16.02.2021, 21:52
No i proszę .Stare wraca. Wychodzi na to, że dziś nie tylko w sądach nie ma sprawiedliwości ,ale i w samorządach.
W następnych wyborach zastanówcie się na kogo głosujecie!!!
Gość
Gość 17.02.2021, 07:35
Napewno nie na pirprzonych pmatwormiakow aniprdslow. . PSL to tez bydlo. Jak powstawal byka partia chlopska a tetaz partia chamow pristakow i zlodxieji
rama
rama 17.02.2021, 13:29
Coś z głową?
Do cepa
Do cepa 17.02.2021, 13:06
Do szkoly po naukę , a dopiero za komentarz, nigdy odwrotnie
Do cepa
Do cepa 17.02.2021, 13:31
Pomijając pisownię "Gościa" napisał szczerą prawdę.
Pet
Pet 17.02.2021, 14:46
Cep, albo prawde, albo szczera?
Bo rodzina jest najważniejsza!
Bo rodzina jest najważniejsza! 16.02.2021, 19:39
Józef przewodniczy, no to nie ma miejsca dla Kronikarza - wichrzyciela - w Zarządzie. Było ręki co karmiła nie kąsać!
A
A 16.02.2021, 19:22
gdyby miał odrobinę honoru w czerwcu to wszystko wyglądałoby teraz inaczej. Wcale mi go nie żal.
misiekkkkorny
misiekkkkorny 16.02.2021, 18:35
Jusek bydzie starostom mufie Wam
Sokal
Sokal 16.02.2021, 20:11
Daj Boże jak najszybciej.Takiego rozpoczęcia to za niego nie było.Pomocy powiat tonie.
Ben
Ben 16.02.2021, 15:49
Już się na rządził? Przerosło to kronikarza? Albo "Bziun" go odstrzelił. Ha, ha
alibaba
alibaba 16.02.2021, 15:13
Szajka coś kombinuje? Uważajcie ludzie... hahahahaha
Gość
Gość 17.02.2021, 07:38
Szajka i uklsdy rodxinne byly i brda. Klezkostwo rodzina. Pieprxona malomorjska patologua
O!
O! 16.02.2021, 14:05
Przysłowia są mądrością narodu."Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka".

Pozostałe