Dyrektor oskarża wójta (TYLKO W GAZECIE)

  • 11.02.2021, 06:27
  • par
Dyrektor oskarża wójta (TYLKO W GAZECIE) Anna Woś, dyrektor Szkoły Podstawowej w Werbkowicach
Anna Woś, dyrektor Szkoły Podstawowej w Werbkowicach oskarża wójta gminy Werbkowice Agnieszkę Skubis-Rafalską o zniesławienie i zachowania o charakterze mobbingu. Prywatny akt oskarżenia złożyła w Sądzie Rejonowym w Hrubieszowie.

Pod koniec grudnia ub. roku Anna Woś, dyrektor szkoły podstawowej w Werbkowicach, wniosła do Sądu Rejonowego w Hrubieszowie prywatny akt oskarżenia przeciwko wójt tej gminy Agnieszce Skubis-Rafalskiej. Przedstawione w nim zarzuty dotyczą głównie zniesławienia, ale też różnych form szykanowania, których wójt miała się dopuścić wobec dyrektorki szkoły. 

 

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
KuK
KuK 16.02.2021, 12:34
Ludzie się nie zmieniają. A ona Skubiska zawsze taka była. Zamydliła wam oczy. Na przyszłość na pewno nie wybierzecie takiej osoby. Wyciągajcie wnioski!
werbkowice
werbkowice 16.02.2021, 12:02
Władza i pieniądze demoralizują .Klasyczny przykład ,do wyborów 2 lata sąd się nie wyrobi .Wstyd i dziadostwo władz a nie rządy gospodarza .
Edek
Edek 16.02.2021, 11:30
A pamiętam czasy jak brylowała wsród księży! To dopiero był wstyd!
Pamiętacie chłopaki jak latała za ks.A....? A teraz w pierwszej ławce siedzi. tfuuuuuuu
NIE DORASTA LECHOWI BOJCE DO PIĘT!
rAFALSKA= zero honoru, zero klasy= skandale, rozbijanie rodzin, romanse z księdzem. tego chcieliśmy? NIE
SasiadkaAgi
SasiadkaAgi 20.02.2021, 22:04
No tak. To prawda. Tak było.
Piotrek
Piotrek 16.02.2021, 11:25
Nieźle. A szykują się inne pozwy. Gmina zbankrutuje przez tą babe. A jaki wstyd! Już tyle spraw przegranych. Mówiłem- nie głosujcie na kłamczuche;-)To teraz macie !
NAUCZYCIEL
NAUCZYCIEL 16.02.2021, 11:23
Co do mobbingowania pracowników przez Skubis-Rafalską to nie ma żadnych wątpliwości!! To jest tak złośliwy człowiek, że do różnych rzeczy jest zdolna. Pracowałam z nią ładnych pare lat w szkole. I mam nadzieję, że już nigdy do niej nie wróci! Zawsze wrzeszczała i wszystkich miała za nic. A uczniowie? Wątpię, ze chociaż jeden uczeń darzył ją sympatią. NAuczyciel z niej baaaardzo średni.
majer
majer 16.02.2021, 10:05
kiedy wybory?
Mieszkanka gminy
Mieszkanka gminy 16.02.2021, 09:36
Ile Skubis-Rafalska przegrała tych spraw juz? Kto za to płaci? Ja w Alojzowie bylam 4 dni odcieta od świata, a wojtowa ma na prawnikow. Skandal!!!!
Kibic
Kibic 14.02.2021, 21:13
Kto kogo zniesławia? Czy dyrektorka wójtową? Czy też odwrotnie?
www
www 16.02.2021, 11:31
Wójtowa dyrektorkę
Czytelnik
Czytelnik 14.02.2021, 18:05
Mobbing hmmm - takie modne słowo. Udowodnić raczej trudno. Znam też takich, którzy upomnienia o brak wypełniania obowiązków traktują jak mobbing. Nic dobrego z tego nie będzie, ale walczyć o swoje prawa trzeba.
Werby
Werby 11.02.2021, 19:41
I bardzo dobrze!

Pozostałe