Zamość: Przyjechali z Warszawy i pobili 19-latka. Poszło o dyskusję w internecie

  • 20.04.2020, 12:06
  • ak
Zamość: Przyjechali z Warszawy i pobili 19-latka. Poszło o dyskusję w…
Młody mężczyzna został tak dotkliwie pobity, że trafił do szpitala. Sprawcy zabrali mu telefon komórkowy i uciekli. Szuka ich zamojska policja.

Do pobicia przed blokiem na jednym z osiedli w Zamościu doszło w piątek (17 kwietnia) wieczorem. Jeden z lubelskich portali podał, że sprawcami była grupa Czeczenów z Warszawy. Zamojska policja tych informacji nie potwierdza.

– Na obecnym etapie nie mamy żadnych wiarygodnych informacji potwierdzających narodowość napastników – zastrzega Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Przyznaje jednak, że napastnicy zostali wytypowani. Wskazał ich pokrzywdzony. Pomocny w ostatecznym ustaleniu sprawców pobicia może być też zabezpieczony przez policję materiał filmowy. Uczestnicy pobicia relacjonowali je bowiem online.

Co zatem w tej sprawie wiadomo na pewno?

Pokrzywdzony 19-latek przebywał ostatnio w Zamościu, ale jest mieszkańcem powiatu tomaszowskiego. Wizytę w piątek złożyło mu dwóch mężczyzn i kobieta. Znali się jedynie z jednego z forów na portalu społecznościowym. Podczas spotkania "oko w oko" 19-latek został pobity przez jednego z mężczyzn. Otrzymał wiele ciosów pięściami i kopniakami.

– Motywem ich działania były prawdopodobnie nieporozumienia wynikające z kłótni i obraźliwych wpisów dokonywanych przez uczestników grupy funkcjonującej na portalu społecznościowym – relacjonuje Krukowska-Bubiło.

19-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Sprawcy uciekli fordem, którym przyjechali z Warszawy. Na razie nie ma pewności czy są mieszkańcami stolicy. Nie są też znane ich dokładne personalia.

Wiadomo natomiast, że napastnicy odpowiedzą nie tylko za pobicie, ale również za naruszenie przepisów prawa związanych z panującą w kraju pandemią. O ich zachowaniu i złamaniu zakazu przemieszczania się zostaną poinformowane służby sanitarne. Dlatego grozi im również kara finansowa w wysokości do 30 tys. zł. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stefan
Stefan 20.05.2020, 19:14
Ale gno.. jki podnieśli mi ciśnienie nie są u siebie a robią co chcą, chętnie bym ich oklepal tak jak oni tego biednego chłopaka.
Wujek Grga
Wujek Grga 27.04.2020, 01:23
Wywalić na zbity pysk z kraju czeczenow bo to muzułmańskie scierwo i kozojebcy i każdego kto ***i głupoty że ten biedny chłopak sobie zasłużył. Zasłużyć to sobie można będąc muzułmaninem gwałcicielem, mordercą, a, nie normalnym człowiekiem. Każdy kto wyjaśnia sprawy w ten sposób powinien zgnić w *** i tylko dla takich ludzi powinno być więzienie. Dla morderców, gwałcicieli, sprawców pobić. Takim też powinno być odbierane wszystko. Reszta powinna być maksymalnie karana jedynie grzywną bo nie ma gorszych czynów niz te które wymieniłem. W końcu prawo powinno być dla Polaków i ich chronić.
Zbulwersowany
Zbulwersowany 05.05.2020, 15:44
Popieram!!! A to ku...tko i tak skończy na trasie jako tirówka. Rodzice nieźle wychowali córeczkę. Pewnie wychodzi z rodziny patologicznej.
Polak
Polak 23.04.2020, 19:30
Mordę siksa ma jak gówno . Nie boimy się takich larw.
Walka Gniezno
Walka Gniezno 23.04.2020, 19:26
Nie ma to jak popsuć sobie życie na starcie. Każdy jest kowalem swojego losu i dla przykładu będzie słona kara. Jeszcze będą płakać. Twardzi ludzie idą przed siebie bez słowa i nie potrzebują publiki w internecie. Patologia się szerzy i to jest tego przykładem. Długo będziecie tego żałować :) jeżeli chłopaki są tacy twardzi to zapraszam pojedynczo
Waleczny
Waleczny 23.04.2020, 19:21
Tylko cioty atakują w trzech na jednego.
Marta ?
Marta ? 22.04.2020, 09:27
Chcesz obejrzeć moje poranne igraszki sam na sam? wbijaj do mnie po rejestracji mój nick na stronie to Marta33 duzo ciekawych filmików łap linka
https://ô.cc/CBoQXW
Tago
Tago 22.04.2020, 08:30
Internet dla mądrych ludzi a nie dla debili obraził to dostał za swoje cwaniaczek
żal typ
żal typ 23.04.2020, 19:27
Jesteś chorym typem. Jak można kogoś lać co? Lecz się na dekiel :/ Fizyczna przemoc - dla takich nie ma miejsca w społeczeństwie. To zwykłe bydło.
tagodbil
tagodbil 23.04.2020, 17:38
W takim razie co jeszcze robisz w internecie?
Wielki Wódz
Wielki Wódz 23.04.2020, 16:50
Ty nie masz mózgu.
antykarolin
antykarolin 21.04.2020, 20:29
przecież dane osobowe sprawców są doskonale znane xD ale moze ta sprawa znów przerośnie nasze niebieskie gwiazdy i umorzą sprawę z powodu niewykrycia sprawców (jak wiele innych gdzie mieli podane wszystkie dane sprawcy na talerzu xD).
dsdffgh
dsdffgh 21.04.2020, 16:33
Oglądałem jej filmiki. Zdaje się, że ona nadal uważa, że zrobiła słusznie. A jedyne czego żałuje, to wrzucenia filmu do sieci.
daae
daae 22.04.2020, 20:45
A gdzie te filmiki można obejrzeć?






Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 21.04.2020, 01:53
Internet nie dla głupków
Emiś
Emiś 20.04.2020, 21:57
I bardzo dobrze niech dopieprzą 30tys ,fordzika zlicytują i niech nigdzie nie jeżdżą wgl deportować !
Jaco
Jaco 21.04.2020, 23:09
Zutylizować a nie deportować
Alibaba
Alibaba 20.04.2020, 21:02
Dobrze zrobili ze mu w.............i. kozaczyl w internecie, obrażał innych to dostał nauczkę.
Zmc
Zmc 21.04.2020, 11:14
Dokładnie powini go na wózku posadzić
Zbulwersowany
Zbulwersowany 20.04.2020, 18:29
Wina leży po obu stronach skoro pobity chłopak rozpowszechniał jej zdjęcia i dodawał wpisy które ja obrażały to ta dziewczyna powinna taki fakt zgłosić na policję i policja powinna wyciągnąć konsekwencje jego zachowania a ona poszła na żywioł i go pobiła a teraz będzie miała problemy za pobicie ,niestety dzisiejsza młodzież nie myśli co robi swoim zachowaniem i że może zniszczyć komuś życie ,w moim odczuciu obie strony powinny zostać ukarane .
ech...
ech... 21.04.2020, 23:20
Dziewczyna pisała z nim o tym, że chce się bzykać za hajs. Podała cennik nawet, ze specyfikacją usługi. On tylko publicznie powiedział, że jest dziwką i opublikował ich rozmowę. Tutaj nie ma oczerniania, to są fakty.
Komisarz  rex
Komisarz rex 20.04.2020, 17:25
Bajki to pisać można .Zapewne nie zapłacił za koks ?
Komisarz  rex
Komisarz rex 20.04.2020, 17:25
Bajki to pisać można .Zapewne nie zapłacił za koks ?
Pełe
Pełe 20.04.2020, 16:59
Oj ciężka sprawa. Łamigłówka niesamowita w dobie wszechobecnego monitoringu.
Ale mandacik 500 za spacer czy mycie auta jeb... i wypisany.
Mocher
Mocher 20.04.2020, 16:21
Mam ich numer rejestracyjny auta, znajdą ich
Zmc
Zmc 21.04.2020, 11:15
Frajer kolejny...
Jaco
Jaco 21.04.2020, 23:12
Ściągnij rurki ciepły gangsterku
Dymo
Dymo 21.04.2020, 15:53
Oho, prawilny dresik, co placze pierwszy na komendzie
zoro
zoro 20.04.2020, 15:03
KLAPA dla policji . za powżna sprawa .

Pozostałe