Charytatywny turniej na rzecz PSONI (ZDJĘCIA)

  • 30.06.2019, 17:10
  • tomt
Charytatywny turniej na rzecz PSONI (ZDJĘCIA) Tomasz Tomczewski/ "Kronika Tygodnia"
Siedem drużyn zagrało w turnieju „Piłkarze od serca" na rzecz PSONI koło w Zamościu. Pierwsze miejsce: Czarki, drugie Inter-Baum, a trzecie Enterteinments.

- Dziękuję serdecznie wszystkim zespołom  za udział w turnieju. Było mi niezmiernie miło, że tyle drużyn zechciało zagrać, a jednocześnie wesprzeć dzieci i młodzież PSONI Koło w Zamościu przy ul. Orlicz-Dreszera. Daliście wyraz szacunku tolerancji i akceptacji dla wspaniałych osób z niepełnosprawnością intelektualną. Dla nich ogromną wartość mają przyjaźń, uśmiech, tolerancja i wsparcie w trudnych momentach. Dziękuję, że na moją prośbę w turnieju wzięli udział moi koledzy z boiska i przyjaciele: Wojtek Rycak, Piotrek Welcz, Marek Pogódz, Tomek Goździuk, Robert Kulik, Mariusz Gajek, Marcin Kiecana i Sylwek Buczek. Tyle jesteśmy warci, ile możemy dać drugiemu człowiekowi,  szczególnie najbardziej potrzebującemu. Wielki szacunek dla wszystkich uczestników - takimi pięknymi słowami podziękował za udział w turnieju Krzysztof Rysak, pełniący funkcję kapitana Hetmana Zamość, a zarazem głównego organizatora turnieju.

 

RELACJA JUŻ WE WTORKOWEJ "KRONICE TYGODNIA".

PONIŻEJ ZDJĘCIA Z TURNIEJU.

tomt

Zdjęcia (71)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe