Powiat tomaszowski: Uwaga, pracują na drogach. Sprawdź, gdzie są utrudnienia

  • 14.07.2018, 06:23 (aktualizacja 14.07.2018 11:42)
  • ak
Powiat tomaszowski: Uwaga, pracują na drogach. Sprawdź, gdzie są utrudnienia Fot. pixabay.com
Na kilku odcinkach dróg w powiecie tomaszowskim trwają remonty. Zmotoryzowani powinni w tych miejscach szczególnie uważać i przygotować się na utrudnienia w ruchu.

Przebudowywana jest m.in. droga powiatowa z Tomaszowa Lubelskiego do Krasnobrodu na odcinku długości 8,452 km do miejscowości Zielone. Planowany termin wykonania tej inwestycji to 1 października br.

Do tego samego czasu trwać mogą prace na drodze powiatowej Tomaszów Lubelski - Ulhówek w miejscowościach Przewłoka, Wierszczyca, Łubcze, Hubinek i Podlodów. Robotników można spotkać na odcinku liczącym ponad 12 km.

Remontowany jest także ponad 17-kilometrowy fragment trasy z dwoma mostami Lubycza Królewska - Machnów Nowy - Dyniska Stare.  Prace na mostach są planowane do 5 września br, a drogowe aż do 26 kwietnia przyszłego roku.

Remontu doczekała się również droga powiatowa Tarnawatka - Werechanie o długości 8,916 km. Tutaj prace także potrwają aż do wiosny. Do 20 sierpnia powinna się zakończyć inwestycja na drodze gruntowej Nedeżów – Sowiniec (gm. Jarczów). A na początku września zostanie sfinalizowana przebudowa mostu na rzece Kamionka w Radkowie (gm. Telatyn).

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
WRS
WRS 14.07.2018, 21:22
Na drodze w Wierszczycy zero organizacji pracownicy ciągle tylko jeżdżą busem z miejsca w miejsce, a jeśli już pracują to jeden robi reszta patrzy...jak już jednego dnia podgonia to kilka następnych dni już nic się nie dzieje...

Pozostałe