Księżpol: Uciekając przed policją, z rowerem wylądował w stawie [ZDJĘCIA]
Nietrzeźwy 61-letni rowerzysta, który nie chciał zatrzymać się do kontroli swoją ucieczkę zakończył niespodziewaną „kąpielą” w stawie. Z wody pomogli mu się wydostać policjanci w Biłgoraja. Kontrola go już nie ominęła.
CZYTAJ WIĘCEJ: Gmina Księżpol: Uciekając przed policją, z rowerem wylądował w stawie [ZDJĘCIA]
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze