Wielkie sprzątanie Zamościa. Tony piasku znikną z miejskich ulic i chodników przed świętami [ZDJĘCIA]
Po wyjątkowo śnieżnej zimie Zamość mierzy się ze skutkami intensywnego posypywania chodników i ulic. W ciągu kilku zimowych miesięcy na miejskie trakty trafiło blisko 1000 ton piasku. Teraz trwa jego usuwanie – tak, by przed świętami miasto odzyskało czystość.
Reklama
![Nowe radiowozy dla tomaszowskiej policji [ZDJĘCIA] Nowe radiowozy dla tomaszowskiej policji [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/23/sm-4x3-nowe-radiowozy-dla-tomaszowskiej-policji-zdjecia-1774259839-4.jpg)
![Fontanna już działa, rosną nowe drzewka w parku. Wiosna w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA] Fontanna już działa, rosną nowe drzewka w parku. Wiosna w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/23/sm-4x3-fontanna-juz-dziala-rosna-nowe-drzewka-w-parku-wiosna-w-tomaszowie-lubelskim-zdjecia-1774257888-0.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze