Zamość: duża awaria magistrali. Mieszkańcy bez wody, są beczkowozy [ZDJĘCIA]
Niedzielny poranek, 22 marca, przyniósł mieszkańcom Zamość spore utrudnienia. Doszło do poważnej awarii magistrali wodociągowej przy ul. Peowiaków, która przełożyła się na problemy z ciśnieniem, a w wielu miejscach także na całkowity brak wody w kranach.
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze