Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 21:17
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
Szajka złodziei wchodziła do mieszkań "na ucho"
Szajka złodziei wchodziła do mieszkań "na ucho"
Najpierw nasłuchiwali, czy ktoś z domowników jest w mieszkaniu, do którego zamierzali się włamać. Przykładali uszy do drzwi i pozostawiali odciski małżowin. Te ślady były istotne dla rozwiązania sprawy szajki włamywaczy, działającej w całym regionie. Z włamań do mieszkań na terenie Biłgoraja, Chełma, Przemyśla, Jarosławia, Rzeszowa oraz Legnicy będzie tłumaczyć się teraz pięciu mieszkańców Lublina i Warszawy. Akt oskarżenia trafił do sądu. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia. 11.07.2017 05:30
Demolka na Rynku Solnym w Zamościu. Wjechał w ludzi, potem w ławki
Demolka na Rynku Solnym w Zamościu. Wjechał w ludzi, potem w ławki
Co się dzieje nocami na zamojskim Rynku Wielkim? Czy na pewno jest to miejsce bezpieczne, przyjazne mieszkańcom tej części Zamościa i turystom? Niestety można mieć na ten temat sporo wątpliwości. Szalę goryczy przelało wydarzenie, które miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę (8 i 9 lipca). 11.07.2017 05:30
Reklama
Czarnobyl wciąż groźny!
Czarnobyl wciąż groźny!
Do naszego kraju dotarły niedawno niepokojące wieści o wielkim pożarze lasów w zamkniętej strefie wokół nieczynnej elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Wraz z nimi pojawiły się pogłoski jakoby pożar wywołało podwyższone promieniowanie radioaktywne. Czy coś nam grozi? 11.07.2017 05:27    6
Nowy numer Kroniki Tygodnia już jutro!
Nowy numer Kroniki Tygodnia już jutro!
Jak ten czas szybko leci. Już minął tydzień i kolejny numer Kroniki Tygodnia będzie we wtorek rano czekał na Was w punktach sprzedaży w całym regionie. I znowu będziecie mieli lekturę na następne siedem dni. O czym tym razem piszemy? 10.07.2017 21:00    2
Tomaszowscy policjanci świętowali w Ulhówku (ZDJĘCIA)
Tomaszowscy policjanci świętowali w Ulhówku (ZDJĘCIA)
W Ulhówku, gdzie przed kilkoma miesiącami otwarto nowy posterunek odbyło się Powiatowe Święto Policji. Udział w uroczystości wzięli tomaszowscy funkcjonariusze. Obecny był też komendant wojewódzki i wojewoda lubelski. 10.07.2017 17:30
Gm. Skierbieszów: Honda wypadła z drogi. Wypadek motocyklisty w miejscowości Zrąb
Gm. Skierbieszów: Honda wypadła z drogi. Wypadek motocyklisty w miejscowości Zrąb
Z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala 36-letni motocyklista, który w niedzielę (9 lipca) miał wypadek w miejscowości Zrąb (gm. Skierbieszów). Prawdopodobnie jechał za szybko. 10.07.2017 17:00
Gm. Sitno: Pijany jechał volvo pod prąd. Zatrzymali go inni kierowcy
Gm. Sitno: Pijany jechał volvo pod prąd. Zatrzymali go inni kierowcy
Za jazdę po pijanemu odpowie 30-latek, którego zatrzymano w Jarosławcu (gm. Sitno). Kierował volvo, a w organizmie miał 2,5 promila alkoholu. W ujęciu mężczyzny pomogli świadkowie jego szalonej jazdy pod prąd drogą krajową nr 74. 10.07.2017 16:20
Susiec: Plecaki dla wszystkich pierwszaków
Susiec: Plecaki dla wszystkich pierwszaków
Szkolna wyprawka sporo kosztuje, ale rodzice dzieci z gminy Susiec, które po wakacjach pójdą do pierwszej klasy, o plecaki dla swoich pociech nie muszą się martwić. Najmłodsi uczniowie dostaną je w prezencie od gminy i tomaszowskiego Rejonu Energetycznego PGE Dystrybucja S.A. 10.07.2017 16:00
Strażacy z Majdanu Wielkiego najlepsi podczas zawodów w Jacni (ZDJĘCIA, FILM)
Strażacy z Majdanu Wielkiego najlepsi podczas zawodów w Jacni (ZDJĘCIA, FILM)
Nagrody były nie byle jakie, więc emocje podczas rywalizacji sięgały zenitu. O tytuł mistrza powiatu zamojskiego na boisku w Jacni walczyło w niedzielę (9 lipca) 30 drużyn z jednostek OSP. Wygrała, kolejny już raz, ekipa z Majdanu Wielkiego. 10.07.2017 14:00    1    2
Zamość: BMW wjechało w  ludzi i staranowało ławki na Rynku Solnym. Policja szuka świadków
Zamość: BMW wjechało w ludzi i staranowało ławki na Rynku Solnym. Policja szuka świadków
Zamojscy policjanci wyjaśniają zdarzenie, do którego w weekend, nocą z soboty na niedzielę (8/9 lipca) doszło na Rynku Solnym w Zamościu. Osobowe BMW wjechało tam w grupę ludzi, a później uderzyło w ławki, niszcząc je. Trzy osoby zostały już zatrzymane. Policja szuka świadków zdarzenia. 10.07.2017 11:44    2
Zamość: Kasjerka w markecie zabrała pieniądze klienta
Zamość: Kasjerka w markecie zabrała pieniądze klienta
Klient za zakupy zapłacił, ale portfela zapomniał zabrać. Zajęła się nim kasjerka. Zabrała 1700 złotych. Na szczęście pieniądze udało się odzyskać. 10.07.2017 11:20    4
Zamość: Nie żyje Józef Przytuła
Zamość: Nie żyje Józef Przytuła
W wieku 76 lat zmarł Józef Przytuła, wieloletni dyrygent i dyrektor Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego. 10.07.2017 10:36    3
Brzezinianki z Brzezin
Brzezinianki z Brzezin
Panie z KGW "Brzezinianki" w Brzezinach (gm. Bełżec) koło reaktywowały 10 lat temu. Plotą palmy, wiją wianki, śpiewają, gotują i promują swoją wioskę. Dzięki nim Brzeziny mają nawet logo. 10.07.2017 10:29
Absolwenci WSEI pracują
Absolwenci WSEI pracują
Absolwenci WSEI w Lublinie najszybciej w regionie znajdują pracę wg ministerialnego badania. 10.07.2017 10:03
Zamość: Rysunki Karoliny Krajcarz na wystawie w ZOO
Zamość: Rysunki Karoliny Krajcarz na wystawie w ZOO
Nie tylko zwierzęta, ale też rysunki młodej, zdolnej artystki można podziwiać w zamojskim Ogrodzie Zoologicznym im. Stefana Milera. Wystawa prac Karoliny Krajcarz została otwarta w zeszłym tygodniu. Będzie czynna do 23 lipca. 10.07.2017 09:26
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama