Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 20:45
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Niech gmina się rozwija
Niech gmina się rozwija
Rozmowa z Adamem Walem, wójtem Gminy Nielisz. 12.07.2017 09:47    1
Piłsudski był w Zamościu - wystawa w Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał
Piłsudski był w Zamościu - wystawa w Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał
Od soboty (15 lipca) w zamojskim Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał czynna będzie nowa wystawa. Ekspozycja zatytułowana "Józef Piłsudski. Zamość, Zamojszczyzna" została przygotowana w 150. rocznicę urodzin pierwszego marszałka Polski. 12.07.2017 09:03    1    1
Reklama
Po równej drodze
Po równej drodze
Zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców gminy, ale też potrzebami turystów w latach 2015-2016 samorząd Gminy Nielisz realizował wypracowany podczas społecznych konsultacji społecznych plan remontów dróg. Zainwestowano również w budowę łącznika hali sportowej z budynkiem szkoły. 12.07.2017 08:53
Hrubieszów: Przy HOSiR powstanie ścianka wspinaczkowa
Hrubieszów: Przy HOSiR powstanie ścianka wspinaczkowa
Inwestycja była kilkakrotnie przekładana, bo nie znaleziono wykonawcy, ale w końcu zgłosiła się firma, która przy Hrubieszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji zbuduje ściankę wspinaczkową. 12.07.2017 08:17
Zamość: Jest sporo, chcemy więcej!
Zamość: Jest sporo, chcemy więcej!
Pozyskano już dziesiątki milionów złotych. Potrzeba jeszcze więcej. Miasto składa kolejne projekty, by pozyskać jeszcze więcej pieniędzy na inwestycje. 12.07.2017 08:00    1
Zamość: Bezpieczny blok na ul. Kamiennej w oku kamer
Zamość: Bezpieczny blok na ul. Kamiennej w oku kamer
To chyba najbardziej strzeżony blok na osiedlu – mówią mieszkańcy budynku przy ul. Kamiennej. Są tacy, którzy uważają, że kamery zbyt nachalnie wszystko obserwują, ale zdecydowana większość jest zadowolona z monitoringu. 12.07.2017 07:00
Szczebrzeszyn: III Festiwal Stolica Języka Polskiego (PROGRAM)
Szczebrzeszyn: III Festiwal Stolica Języka Polskiego (PROGRAM)
To będzie niezwykłe wydarzenie. Trzecia edycja festiwalu ma obfitować w rozmaite wydarzenia: spotkania autorskie, koncerty, warsztaty, spektakle. W dniach 6-12 sierpnia odbędzie się Festiwal Stolica Języka Polskiego Szczebrzeszyn 2017. 12.07.2017 07:00
Wystawa, jakiej nie było
Wystawa, jakiej nie było
"Czar starej fotografii w obiektywie Teodozji i Wincentego Podolaków" to tytuł ekspozycji, którą możemy oglądać w kamienicy przy ul. Staszica 19 (przy Rynku Wielkim w Zamościu). Znalazło się na niej ponad 70 unikatowych zdjęć. Wernisaż tej wystawy odbył się w ubiegły piątek. 12.07.2017 06:12    2
Biłgorajskie: Będą miliony na drogi
Biłgorajskie: Będą miliony na drogi
W poniedziałek, 3 lipca br., w biurze poselskim poseł Agaty Borowiec odbyła się konferencja prasowa podsumowująca ostatnie miesiące działalności pani poseł. Na konferencji, u boku Agaty Borowiec, pojawili się lokalni samorządowcy, radni powiatu biłgorajskiego i takich gmin, jak Aleksandrów czy Łukowa. 12.07.2017 06:00
Biłgoraj: Właścicielka biura podróży oszukała klientów. 44-latka uciekła z pieniędzmi
Biłgoraj: Właścicielka biura podróży oszukała klientów. 44-latka uciekła z pieniędzmi
Obiecywała wczasy, przyjmowała wpłaty, ale wakacji nie zorganizowała, za to uciekła z pieniędzmi. Biłgorajscy policjanci szukają 44-letniej właścicielki biura podróży, która oszukała swoich klientów. 11.07.2017 17:03    2    4
Katastrofa, która się nie kończy
Katastrofa, która się nie kończy
Awaria reaktora jądrowego w elektrowni atomowej w Czarnobylu była tragedią, której skutki nadal są odczuwalne. Wprawdzie zniszczony reaktor został niedawno zabezpieczony specjalną, wyjątkowo kosztowną arką (inwestycja pochłonęła 1,5 mld euro!) niestety, nadal nie czujemy się dzięki temu bezpiecznie. Nie bez powodu. 11.07.2017 16:34    1
Kilian... z dziada pradziada
Kilian... z dziada pradziada
To jedna z najważniejszych tego typu imprez w regionie, prawdziwa gratka dla miłośników muzyki, folkloru i rodzimego kolorytu. W Skierbieszowie w ostatni weekend odbył się sławny Jarmark św. Kiliana. Co roku na tę imprezę przybywa kilkanaście tysięcy osób nie tylko z naszego województwa. Tak było także tym razem. 11.07.2017 15:00
Hrubieszów: Obrzucili kamieniami w kajakarza
Hrubieszów: Obrzucili kamieniami w kajakarza
Znany fotografik przyjechał do Hrubieszowa na urlop, a że jest zapalonym kajakarzem, wybrał się na spływ Huczwą. Bardziej niż piękno krajobrazu i relaks z wiosłem w jego pamięci pozostanie przykry incydent. Grupa młodzieńców obrzuciła jego kajak kamieniami. 11.07.2017 13:00    16    1
Zamość: Rozpoczął się Eurofolk 2017. Uczestnicy festiwalu u prezydenta (ZDJĘCIA, FILM)
Zamość: Rozpoczął się Eurofolk 2017. Uczestnicy festiwalu u prezydenta (ZDJĘCIA, FILM)
Był suto zastawiony stół, mnóstwo serdecznych słów i upominki. Uczestnicy rozpoczynającego się dzisiaj w Zamościu Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego Eurofolk 2017 zostali oficjalnie powitani przez władze miasta. 11.07.2017 12:57
Gm. Hrubieszów: BMW dachowało w zboże
Gm. Hrubieszów: BMW dachowało w zboże
W podhrubieszowskim Czerniczynie pijany kierowca spowodował wypadek i uciekł, nie udzielając pomocy trojgu poszkodowanym. 11.07.2017 11:30
Reklama Drosed
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama