Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 19:15
Reklama

Gm. Zamość: Biegiem uczcili Święto Niepodległości

Ponad 300 biegaczek i biegaczy stanęło w czwartek (9 listopada) na starcie zorganizowanych przez gminę Zamość biegów przełajowych z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Ścigali się na trasach leśnych w sołectwie Skaraszów, rywalizując na dystansach od 200 do 800 metrów.
Gm. Zamość: Biegiem uczcili Święto Niepodległości
Autor: Fot. UG Zamość

Zawodniczki i zawodnicy podzieleni zostali na kilka kategorii wiekowych. Poniżej nazwiska najlepszych w każdej z grup.

Wśród dziewczynek z klas pierwszych wygrała Oliwia Głąb z Zawady, przed Wiktorią Jachymczyk z Pniówka i Wiktoria Antoszek z Wysokiego. W grupie ich rówieśników najszybszy był Hubert Waga – Zawada, a kolejne miejsca zajęli: Oliwier Zinkiewicz – Płoskie i Kacper Nalepko – Zawada.

Dziewczęta klasa II: Oliwia Bzówka – Płoskie, Zuzanna Bednarska – Płoskie, Natalia Radlińska – Płoskie.

Chłopcy klasa II: Sebastian Ordyniec – Zawada, Bartłomiej Bartnik – Wysokie, Tomasz Kwiatkowski – Wysokie.

Dziewczęta klasa III: Martyna Bździuch – Zawada, Klaudia Pupiec – Wólka Wieprzecka, Natalia Stręciwilk – Lipsko.

Chłopcy klasa III: Marcel Gmitrzuk – Lipsko, Mateusz Cioś – Płoskie, Błażej Duda – Zawada.

Dziewczęta klasa IV:Emma Adamczuk – Mokre, Roksana Kozłowska – Wólka Wieprzecka, Malwina Bańka – Kalinowice.

Chłopcy klasa IV: Szymon Boć – Białowola, Krystian Golec – Wysokie, Kacper Waśko – Wysokie.

Dziewczęta klasa V: Nikola Krzyżanowska – Białowola, Magdalena Pyś – Pniówek, Natalia Tor – Mokre.

Chłopcy klasa V: Hubert Kordas – Pniówek, Wojciech Bzdeń – Wysokie, Paweł Zięba – Lipsko/.

Dziewczęta klasa VI: Martyna Seń – Płoskie, Ada Adamowicz – Mokre, Julia Greszta – Białowola.

Chłopcy klasa VI: Radosław Kozłowski – Pniówek, Maciej Grabek – Zawada, Bartłomiej Soboń – Mokre.

Dziewczęta klasa VII: Adriana Zając – Wysokie, Małgorzata Selech – Wólka Wieprzecka, Oliwia Zochniak – Płoskie.

Chłopcy klasa VII: Igor Wróbel – Wólka Wieprzecka, Przemysław Mazur – Kalinowice, Konrad Sokołowski – Białowola.

Dziewczęta klasa II-III gimnazjum: Aleksandra Grosman – Sitaniec, Patrycja Paul – Sitaniec, Aleksandra Waga – Płoskie.

Chłopcy klasa II-III gimnazjum: Kuba Jargieło – Żdanów, Hubert Lenczewski – Żdanów, Bartłomiej Waśko – Wysokie.

Na zakończenie czwartkowych zawodów podsumowano wyniki w klasyfikacji szkół za udział w dwu edycjach gminnych biegów w 2017 roku. Wygrała SP Zawada przed SP Płoskie i SP Mokre. W klasyfikacji gimnazjów puchary wywalczyli gimnazjaliści: I miejsce ze Żdanowa, II z Sitańca a III z Płoskiego.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaciAutor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?
Reklama