Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 21:57
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
III Święto Strzelca Konnego - Hrubieszów 2017
III Święto Strzelca Konnego - Hrubieszów 2017
Trzy dni potrwa w najbliższy weekend (14-16 lipca) III Święto Strzelca Konnego w Hrubieszowie. To niemała gratka dla miłośników militariów, koni i kawalerii, ale nie tylko. 10.07.2017 08:09
Bezczelna kradzież w miejskim autobusie. Kto poznaje złodziei?
Bezczelna kradzież w miejskim autobusie. Kto poznaje złodziei?
Policjanci z Lublina poszukują pary złodziei, którzy pod koniec czerwca w jednym z lubelskich autobusów ukradli złoty łańcuszek pasażerce. Moment przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu. 10.07.2017 07:38
Reklama
Lato z Radiem w Tomaszowie Lubelskim
Lato z Radiem w Tomaszowie Lubelskim
Tomaszów Lubelski jest jednym z miast, które znalazły się na tegorocznej trasie Lata z Radiem. Impreza zawita tutaj 13 sierpnia, odbędzie się na miejskim stadionie. 10.07.2017 07:00    4    3
Józefów: Jubileuszowy EKO-festiwal już wkrótce. Ruszyły zapisy
Józefów: Jubileuszowy EKO-festiwal już wkrótce. Ruszyły zapisy
Impreza jest planowana na sierpień, ale organizatorzy tegorocznej, jubileuszowej, 25. edycji Festiwalu Kultury Ekologicznej w Józefowie już przyjmują zapisy zespołów, które chciałyby wystąpić w konkursie. 10.07.2017 06:19    1
Gm. Komarów-Osada: Potrzebni dyrektorzy do szkół i przedszkola. Samorząd ogłosił konkursy
Gm. Komarów-Osada: Potrzebni dyrektorzy do szkół i przedszkola. Samorząd ogłosił konkursy
Poszukiwani są dyrektorzy do szkół podstawowych w Antoniówce i Zubowicach oraz przedszkola w Zubowicach. Władze gminy Komarów-Osada właśnie ogłosiły konkursy na te stanowiska. 10.07.2017 06:10
Werbkowice: Bezpłatne porady prawne w gminie
Werbkowice: Bezpłatne porady prawne w gminie
Jak co miesiąc, także w lipcu, mieszkańcy gminy Werbkowice mogą korzystać z bezpłatnych porad prawnych. 09.07.2017 16:00
Straż Rybacka w Hrubieszowie działa już 10 lat
Straż Rybacka w Hrubieszowie działa już 10 lat
Okrągły jubileusz 10-lecia swojego istnienia świętowała niedawno Społeczna Straż Rybacka Powiatu Hrubieszowskiego. 09.07.2017 14:00
Gm. Biszcza: Dziwny zapach wody? To przez chlorowanie wodociągu
Gm. Biszcza: Dziwny zapach wody? To przez chlorowanie wodociągu
Jeśli mieszkańcy gminy Biszcza zauważą w najbliższym czasie, że woda w ich domach ma jakiś nietypowy zapach, nie powinni się niepokoić. Wodociąg ma być w lipcu, sierpniu i wrześniu stale chlorowany. A to może dawać takie efekty. 09.07.2017 13:00
Demolka na Rynku Solnym w Zamościu
Demolka na Rynku Solnym w Zamościu
To miejsce wygląda jak po ataku gromady furiatów. Ławki zostały wręcz zdruzgotane. Tak wygląda dzisiaj (reprezentacyjna) część zamojskiego Rynku Solnego. Komu to miejsce przeszkadzało? 09.07.2017 12:52    17    4
Gmina Skierbieszów na starych fotografiach
Gmina Skierbieszów na starych fotografiach
W zamojskim Muzeum Fotografii otwarto wystawę pt. "Czar starej fotografii w obiektywie Teodozji i Wincentego Podolaków". Na ekspozycji można zobaczyć ponad 70 zdjęć. To tylko niewielka część odzyskanego cudem, potężnego zbioru z czasów ostatniej wojny. 09.07.2017 12:14    1    4
W Skierbieszowie trwa Jarmark św. Kiliana
W Skierbieszowie trwa Jarmark św. Kiliana
To jedna z najważniejszych tego typu imprez w regionie. Jest ona prawdziwą gratką dla miłośników różnorodnej muzyki, folkloru i rodzimego, barwnego kolorytu (bo gdzie są zresztą bardziej sympatyczni i otwarci ludzie niż na Zamojszczyźnie?). 09.07.2017 11:32    2
Pijani na zamojskich drogach. 39-latek rozbił audi na słupie
Pijani na zamojskich drogach. 39-latek rozbił audi na słupie
Są apele o trzeźwość za kierownicą, są srogie kary, a mimo to nadal nie brakuje osób, które ruszają w drogę po pijanemu. W ten weekend zamojscy policjanci zatrzymali kilkoro kolejnych pijanych kierowców. 09.07.2017 11:30    1
Dwa wypadki w Skierbieszowie. Nie żyje 21-latek. Kilkoro młodych ludzi w szpitalu (ZDJĘCIA)
Dwa wypadki w Skierbieszowie. Nie żyje 21-latek. Kilkoro młodych ludzi w szpitalu (ZDJĘCIA)
21-letni mieszkaniec gm. Sitno poniósł śmierć na miejscu wypadku, który w sobotę (8 lipca) wydarzył się na ul. Cmentarnej w Skierbieszowie. Volkswagen, którym kierował rozbił się na drzewie. Kolejny wypadek wydarzył się dzisiejszej nocy. Spowodowała go 20-latka, która prawo jazdy miała niespełna miesiąc. 09.07.2017 11:21    14
Tomaszów Lubelski: Turniej Siatkówki Plażowej. Trwają zapisy
Tomaszów Lubelski: Turniej Siatkówki Plażowej. Trwają zapisy
Do czwartku (13 lipca) można zgłaszać chęć udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar firmy MDC Mariusza Jarosza w Tomazowie Lubelskim. Patronat nad imprezą, która odbędzie się w sobotę (15 lipca) objęła redakcja Kroniki Tygodnia. 09.07.2017 11:00
Zamość: Wędrująca Estrada 2017 rusza w miasto
Zamość: Wędrująca Estrada 2017 rusza w miasto
Już niebawem w Zamościu rozpocznie się kolejna edycja Wędrującej Estrady. Rodzinne pikniki z mnóstwem atrakcji organizowane będą od 25 lipca do 3 sierpnia na kolejnych osiedlach w mieście. 09.07.2017 09:25    1
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama