Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 05:05
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
Gm. Hrubieszów: Dobro córek nad dobro matki
Gm. Hrubieszów: Dobro córek nad dobro matki
Wkrótce Sąd Okręgowy w Zamościu zdecyduje, czy dwójka wegetarian z podhrubieszowskiej wsi odzyska swoje córki, czy pozostaną one w ośrodku opiekuńczym 22.08.2017 05:33
Pedofil aresztowany. To recydywista
Pedofil aresztowany. To recydywista
Sąd Rejonowy w Biłgoraju postanowił aresztować tymczasowo 32-latka z powiatu biłgorajskiego podejrzanego o molestowanie seksualne 7-letniej dziewczynki. Mężczyzna w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. 22.08.2017 05:18
Reklama
Operacja kolano. Wycięli pacjentowi nie to, co trzeba
Operacja kolano. Wycięli pacjentowi nie to, co trzeba
Zadośćuczynienia w kwocie 100 tys. zł domaga się przed sądem od Zamojskiego Szpitala Niepublicznego w Zamościu 48-letni mieszkaniec gm. Zamość. Mężczyzna miał zoperowane kolano, jednak nie w tym miejscu, gdzie zachodziła potrzeba. 22.08.2017 05:00    2    2
Nowy numer Kroniki Tygodnia już jutro
Nowy numer Kroniki Tygodnia już jutro
Jeszcze trwa druk tysięcy egzemplarzy nowej Kroniki Tygodnia, ale już jutro o świcie znajdziecie nasz tygodnik w punktach sprzedaży w całym regionie. Warto po Kronikę Tygodnia sięgnąć, bo będzie naprawdę mnóstwo do czytania. 21.08.2017 21:30
Biłgoraj: Wyprzedzić raka. Bezpłatna mammografia przy szpitalu
Biłgoraj: Wyprzedzić raka. Bezpłatna mammografia przy szpitalu
Jest jeszcze trochę czasu, ale już warto rezerwować sobie termin. w poniedziałek, 4 września mieszkanki Biłgoraja i okolic będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych. Ambulans zaparkuje na placu przy szpitalu przy ul. Pojaska. 21.08.2017 18:00
Zamość: Stłuczka rowerzystów na ścieżce. 23-latek był pijany
Zamość: Stłuczka rowerzystów na ścieżce. 23-latek był pijany
Zamojscy policjanci wyjaśniają jeszcze okoliczności kolizji, do której doszło na ścieżce rowerowej przy ul. Lubelskiej. Jadący rowerem 23-latek zderzył się tam z 11-letnią cyklistką. Wiadomo, że mężczyzna był pijany. 21.08.2017 17:00
Zamość: Pijany spowodował kolizję i uciekł, później potrącił go samochód
Zamość: Pijany spowodował kolizję i uciekł, później potrącił go samochód
Doprowadził do stłuczki, a zaraz po niej uciekł pieszo. Nie miał ochoty na spotkanie z policją, bo był pijany, a ponadto poszukiwany nakazem doprowadzenia do więzienia. Ale w końcu 52-latka z gminy Zamość zatrzymano. Bo niedługo po kolizji potrącił go samochód. 21.08.2017 16:09
Werbkowice: Wstąp do klubu, trenuj Koluchstyl, ruszają zapisy
Werbkowice: Wstąp do klubu, trenuj Koluchstyl, ruszają zapisy
Wakacje powoli dobiegają końca. To najlepszy moment, by pomyśleć o zajęciach pozalekcyjnych dla dzieci. Mali mieszkańcy gminy Werbkowice mogą np. brać udział w treningach Koluchstyl. 21.08.2017 14:30    1
Niezwykła wystawa w Zamościu. Sportografia Chrisa Niedenthala
Niezwykła wystawa w Zamościu. Sportografia Chrisa Niedenthala
Te zdjęcia trzeba koniecznie zobaczyć. Wystawa zatytułowana "Sportografia" będzie prezentowana w Zamościu od najbliższego czwartku (24 sierpnia). Do obejrzenia prac Chrisa Niedenthala zachęca Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne. 21.08.2017 13:18
Zamość: Arka Noego na Rynku Wielkim na finał akcji Caritas
Zamość: Arka Noego na Rynku Wielkim na finał akcji Caritas
Tornister Pełen Uśmiechów to doroczna akcja Caritas, dzięki której dzieci z ubogich rodzin otrzymują szkolne wyprawki. Ogólnopolski finał tego przedsięwzięcia zaplanowano w tym roku w Zamościu. Odbędzie się w niedzielę (27 sierpnia) na Rynku Wielkim. 21.08.2017 12:03    1
Hrubieszów: Skazani nie próżnują. Mają pracować
Hrubieszów: Skazani nie próżnują. Mają pracować
Pięciu więźniów z Zakładu Karnego w Hrubieszowie zajmie się porządkowaniem terenu przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Takie są założenia porozumienia, które podpisali dyrektor ZK i szef strażaków. 21.08.2017 11:21    1
Gm. Zamość: Zbudowali piec, upiekli chleb. Kolejne warsztaty w piątek
Gm. Zamość: Zbudowali piec, upiekli chleb. Kolejne warsztaty w piątek
To były pierwsze takie warsztaty, ale kolejne już w najbliższy piątek (25 sierpnia). Będzie okazja, żeby przekonać się, jak wygląda tradycyjne pieczenie chleba w specjalnym piecu, który został zbudowany przy Regionalnej Izbie Pamięci w Wysokiem (gm. Zamość). 21.08.2017 10:00
Frampol: Ten mały kotek szuka domu
Frampol: Ten mały kotek szuka domu
Pomóż, zaadoptuj i zyskaj wesołego przyjaciela - tak urzędnicy z Frampola zachęcają do zaopiekowania się maleńkim, bezdomnym kotkiem. 21.08.2017 08:31
Hrubieszów: Oko w oko z posłem. Spotkanie z Jarosławem Sachajko
Hrubieszów: Oko w oko z posłem. Spotkanie z Jarosławem Sachajko
Poseł Jarosław Sachajko odwiedzi dzisiaj Hrubieszów. Spotkanie z nim zaplanowano na wieczór. 21.08.2017 08:00
Krasnobród: Walczyli w piachu. Siatkarski turniej nad zalewem (ZDJĘCIA)
Krasnobród: Walczyli w piachu. Siatkarski turniej nad zalewem (ZDJĘCIA)
Nie było mocnych na zamościan. Patryk Greszta i Wojciech Kapłon wygrali zorganizowany w sobotę (19 sierpnia) XIX Turniej Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Krasnobrodu. 21.08.2017 07:03
Reklama Drosed
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama