Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 05:05
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Hrubieszów: Strażacy stają do walki z owadami (ZDJĘCIA)
Hrubieszów: Strażacy stają do walki z owadami (ZDJĘCIA)
Niedawno kupili sobie nowy sprzęt i natychmiast zaczęli z niego korzystać. Druhowie z jednostki OSP w Hrubieszowie w pełnym rynsztunku stają do walki z szerszeniami czy osami. 21.08.2017 07:00
Gm. Hrubieszów: Policjanci w Metelinie. Rozmawiali z dziećmi, znakowali rowery (ZDJĘCIA)
Gm. Hrubieszów: Policjanci w Metelinie. Rozmawiali z dziećmi, znakowali rowery (ZDJĘCIA)
Nawet jeśli ktoś taki rower ukradnie, to później łatwiej będzie go odnaleźć. Podczas akcji "Bezpieczne wakacje" hrubieszowscy policjanci nie tylko rozmawiali z dziećmi z Metelina o tym, jak bezpiecznie wypoczywać, ale też znakowali ich jednoślady. 21.08.2017 05:58
Reklama
Zamość: Wypadek na ul. Dzieci Zamojszczyzny. Rowerzystę potrącił opel
Zamość: Wypadek na ul. Dzieci Zamojszczyzny. Rowerzystę potrącił opel
62-letni mieszkaniec Zamościa trafił do szpitala po wypadku, który wydarzył się pod koniec zeszłego tygodnia na ul. Dzieci Zamojszczyzny. Mężczyzna jechał rowerem i został potrącony przez samochód. 21.08.2017 05:51
Dziki na odstrzał!
Dziki na odstrzał!
Okres sierpnia i września to czas dużej aktywności dzików. Chociaż są to zwierzęta typowo leśne, to wiele z nich wychodzi jednak poza obręb lasów, zwabione łatwym pożywieniem i ruchem ulic. 20.08.2017 17:50
Krasnystaw: strażacy z OSP zatrzymali nietrzeźwego kierowcę
Krasnystaw: strażacy z OSP zatrzymali nietrzeźwego kierowcę
Strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych zajmują się nie tylko gaszenie pożarów, co pokazuje sytuacja z soboty. Tym razem przyszło im zatrzymać nietrzeźwego kierowcę, który nietrzeźwy wjechał Toyotą w ogrodzenie jednej z posesji. 20.08.2017 14:50
W Morandówce grają w darta
W Morandówce grają w darta
W niedzielę, 20 sierpnia na Rynku Wielkim, przy ogródku kawiarnianym Morandówki rozgrywane są Zawody Regionalne o Puchar Prezydenta Miasta Zamość w Darcie. 20.08.2017 13:33
Film „Ponary – nóż w serce” zwycięzcą 5. ZFF „Spotkania z historią"
Film „Ponary – nóż w serce” zwycięzcą 5. ZFF „Spotkania z historią"
Zakończył się 5. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”. Werdyktem jury w składzie: Stanisław Królak, Paweł Woldan i Marek T. Pawłowski, I nagrodę oraz statuetkę „Zamość Perła Renesansu” w kategorii najlepszy film dokumentalny otrzymał obraz Bronisława Bubiaka „Ponary – nóż w serce”, II nagrodę otrzymał film „Ofiary tajnego protokołu. Bitwa o Kobryń”, reż. Władmir Łuckij, Iryna Wasiliewa, III nagroda wraz ze statuetką powędrowała w ręce Bogdana Miszczaka za film „Akcja Pensjonat”. 20.08.2017 08:36
Zamość: dziecko przygniecione przez ciągnik
Zamość: dziecko przygniecione przez ciągnik
To już kolejny wypadek rolniczy w tym tygodniu w naszym regionie. Tym razem mężczyzna przygniótł kabiną ciągnika, który się przewrócił, swojego 13-letniego wnuka. 19.08.2017 19:57
Tomaszów Lubelski: 18-letni ,,kolekcjoner'' rowerów zatrzymany
Tomaszów Lubelski: 18-letni ,,kolekcjoner'' rowerów zatrzymany
Tomaszowscy kryminalni zatrzymali po raz kolejny 18-letniego mężczyznę, który nie posiada stałego adresu zameldowania. Tym razem kradł rowery na terenie Tomaszowa Lubelskiego i okolic. Część jego łupów policjanci odzyskali, trwają czynności zmierzające do odzyskania jeszcze jednego roweru. Mężczyzna był już kilkakrotnie karany. W piątek udało się policjantom odzyskać rower warty około 7 tys. zł. 19.08.2017 19:53    2
Tyszowce: remonty dróg przed dożynkami powiatowymi
Tyszowce: remonty dróg przed dożynkami powiatowymi
Kończą się prace przy przebudowie prawie 4,5-kilometrowego docinka drogi Czartowczyk - Czartowiec, na które samorząd gminny przeznaczył około 350 tysięcy złotych. Termin zakończenia robót jest wyznaczony na połowę września. 19.08.2017 19:48    1
II Zwierzynieckie warsztaty wokalne czas zacząć! (ZAPOWIEDŹ)
II Zwierzynieckie warsztaty wokalne czas zacząć! (ZAPOWIEDŹ)
Już we wtorek, 21 sierpnia rozpoczną się II Zwierzynieckie warsztaty wokalne. Chociaż jest to impreza lokalna, to zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów, a do Zwierzyńca przybędą świetni muzycy. Wydarzenie zakończy się koncertem finałowym 26 sierpnia w zwierzynieckim Browarze. 19.08.2017 10:57
Zamość: przejechał ciągnikiem po leżącym mężczyźnie
Zamość: przejechał ciągnikiem po leżącym mężczyźnie
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek 17 sierpnia, w miejscowości Deszkowice Kolonia (pow. zamojski). Kierujący ciągnikiem przejechał przypadkowo po leżącym na poboczu mężczyźnie. Człowiek zmarł w wyniku doznanych obrażeń. 19.08.2017 00:22    2    1
Hrubieszów: Międzynarodowe zmagania sztangistów
Hrubieszów: Międzynarodowe zmagania sztangistów
Hrubieszów będzie w sobotę 19 sierpnia gościć uczestników 12. Międzynarodowego Turnieju w Podnoszeniu Ciężarów "EURO-BUG". Udział w zawodach, które rozpoczną się o 10.00 w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, zapowiedzieli reprezentanci Polski i Ukrainy. 18.08.2017 21:34
Księżpol: Dożynkowe świętowanie w Korchowie (ZAPOWIEDŹ)
Księżpol: Dożynkowe świętowanie w Korchowie (ZAPOWIEDŹ)
W tym roku to Korchów Pierwszy będzie gospodarzem dożynek i dziękczynienia za plony gminy Księżpol. W ubiegłym roku święto plonów odbyło się w Zaniach, w parafii Miajdan Stary. Tegoroczne święto plonów odbędzie się w niedzielę 20 sierpnia. 18.08.2017 13:12
Hrubieszów: wspólne akcje przeciwko przemytnikom
Hrubieszów: wspólne akcje przeciwko przemytnikom
Hrubieszowscy policjanci we współpracy z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali ponad 600 paczek nielegalnych papierosów. Przestępcami okazali się 18.08.2017 12:33
Reklama Drosed
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama