Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 05:05
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
Zamość: autostopowiczka ukradła 5 tys. zł.
Zamość: autostopowiczka ukradła 5 tys. zł.
Podróż autostopem nie zawsze jest bezpieczna. Jak się okazuje, także dla kierowców. Przekonał się o tym 67-letni mężczyzna, któremu autostopowiczka ukradła 5 tys. zł. 18.08.2017 12:17
Biłgoraj: zatrzymani kierowcy bez wyobraźni i uprawnień
Biłgoraj: zatrzymani kierowcy bez wyobraźni i uprawnień
Sierpień jest rekordowy jeśli chodzi o zatrzymywanie nietrzeźwych i łamiących przepisy kierowców na drodze w naszym regionie. Biłgorajscy policjanci zatrzymali do kontroli kierowców, z których jeden był nietrzeźwy, drugi jechał za szybko a trzeci z miał cofnięte uprawnienia do kierowania ponieważ stracił prawo jazdy za jazdę w stanie nietrzeźwości. 18.08.2017 12:04
Reklama
Zamość: policja szukała właściciela łodzi, który spokojnie wrócił do domu.
Zamość: policja szukała właściciela łodzi, który spokojnie wrócił do domu.
Policja i straż pożarna w połączonej akcji. Łódź dryfująca metry od brzegu. Wyglądało groźnie, ale okazało się, że właściciel... po prostu jest w domu. 18.08.2017 11:53    1
Typer Kroniki Tygodnia - Gryf wygra w Soli?
Typer Kroniki Tygodnia - Gryf wygra w Soli?
Wyniki drugiej kolejki zamojskiej klasy okręgowej typuje kierownik Gryfa Gmina Zamość - Mariusz "Sokół" Sokołowski. 18.08.2017 11:29
Zamość: mieszkańcy reagują na pijanych kierowców
Zamość: mieszkańcy reagują na pijanych kierowców
W ostatnich dniach mieszkańcy powiatu zamojskiego trzykrotnie wykazali postawę godną naśladowania. Nie byli obojętni i pomogli policji w ujęciu nietrzeźwych kierujących. O swoich podejrzeniach, co do ich stanu trzeźwości informowali dyżurnego zamojskiej Policji. We wszystkich przypadkach ich podejrzenia potwierdziły się. Kierowcy byli nietrzeźwi. 17.08.2017 21:19
Pijany jechał do pracy. Zatrzymał go inny kierowca.
Pijany jechał do pracy. Zatrzymał go inny kierowca.
Jechał do pracy samochodem...mając 3 promile alkoholu we krwi. Zatrzymał go inny uczestnik ruchu. Kilkaset metrów jechał za pojazdem marki Peugeot, a kiedy ten zjechał na parking ujął kierowcę i poinformował o tym policję. 17.08.2017 21:00
Remis z mistrzem Ukrainy (RELACJA + ZDJĘCIA)
Remis z mistrzem Ukrainy (RELACJA + ZDJĘCIA)
W towarzyskim meczu trampkarzy (rocznik 2003) AMSPN Hetman Zamość zremisował z mistrzem Ukrainy – Dynamem Kijów 2:2 (1:1). 17.08.2017 17:34    1    4
Zamość: Spotkania z historią i ,,Elektryczne Gitary''
Zamość: Spotkania z historią i ,,Elektryczne Gitary''
Od 16 do 19 sierpnia potrwa 5. Zamojski Festiwal Filmowy. Mnóstwo dobrych filmów i wydarzeń towarzyszących. To wszystko w Hetmańskim Grodzie. 17.08.2017 14:42
Mieszkanie, życie, zdrowie, samochód
Mieszkanie, życie, zdrowie, samochód
To podstawowe elementy, które ubezpieczamy, ponieważ są dla nas najcenniejsze. I choć ciężko wycenić życie czy zdrowie, to jednak dobrze dobrana polisa jest w stanie bardzo pomóc w trudnej sytuacji. I choć ze wszystkich stron zalewani jesteśmy atrakcyjnymi ofertami ubezpieczeń na niemalże wszystkie okoliczności, a reklamy kuszą bezproblemową wypłatą odszkodowań i dodatkowymi pakietami, to jednak dobrze byłoby się zastanowić, czego tak naprawdę potrzebujemy. 17.08.2017 14:26
Zamość: powstają nowe tablice informacyjne
Zamość: powstają nowe tablice informacyjne
Na zlecenie Urzędu Miasta powstają kolejne tablice informacyjne i turystyczne. Mają ułatwić orientację w terenie i przypominać o zachowaniu porządku. 17.08.2017 14:22
Krasnystaw: nietrzeźwy kierowca dachował Renaultem
Krasnystaw: nietrzeźwy kierowca dachował Renaultem
W środę, 16 sierpnia po godzinie 18-tej w miejscowości Wielkopole koło Krasnegostawu 38-letni kierowca Renaulta zjechał na pobocze i dachował. W trakcie zdarzenia wypadł z pojazdu. Z połamanymi żebrami trafił do szpitala. Był nietrzeźwy. 17.08.2017 10:10
Tomaszów Lubelski: piknik służb mundurowych
Tomaszów Lubelski: piknik służb mundurowych
15 sierpnia, w Święto Wojska Polskiego, w centrum Tomaszowa Lubelskiego odbył się piknik służb mundurowych. Na imprezie nie zabrakło tomaszowskich policjantów, którzy prezentowali sprzęt służbowy, znakowali rowery i promowali bezpieczne zachowania wśród uczestników pikniku. 17.08.2017 00:12
Igros walczył dzielnie
Igros walczył dzielnie
Skazany na pożarcie Igros postawił się Unii. Gospodarze przegrali 1:2 (0:1), ale wstydzić czego się nie mają. 16.08.2017 18:22
Staroń strzela, Gryf przegrywa
Staroń strzela, Gryf przegrywa
Trafienie Mateusza Staronia zepsuło humory sympatykom Gryfa Gmina Zamość. 16.08.2017 18:14
Zamość na okrągło 2017!
Zamość na okrągło 2017!
To były trzy dni fantastycznej zabawy i niesamowitych emocji! Tegoroczna edycja imprezy" Zamość na okrągło" ściągnęła na Rynek Wielki tłumy ludzi. 16.08.2017 13:04    2
Reklama Drosed
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama