Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 21:24
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Zamość: Sukcesy uczniów SP nr 7 w artystycznych konkursach
Zamość: Sukcesy uczniów SP nr 7 w artystycznych konkursach
Ta szkoła ma tytuł Odkrywcy Talentów. I wszystko się zgadza. Uczniowie SP nr 7 w Zamościu z powodzeniem swoje uzdolnienia rozwijają i są za to nagradzani w wielu konkursach. Ostatnio zdobywali laury za recytacje, śpiewanie i w konkursie plastycznym. 03.12.2017 06:00    1
Zamość: Jakub Buczko z I LO najlepszym ambasadorem czytania w Polsce
Zamość: Jakub Buczko z I LO najlepszym ambasadorem czytania w Polsce
Trzeba czytać książki. Niby każdy o tym wie, ale z praktyką bywa różnie. Stąd właśnie pomysł na konkurs dla ambasadorów czytelnictwa. Wygrał go Jakub Buczko z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu. 03.12.2017 05:29
Reklama
Inwestycje drogowe w gminie Księżpol do spółki z powiatem
Inwestycje drogowe w gminie Księżpol do spółki z powiatem
Podczas czwartkowej (30 listopada) sesji radni gminy Księżpol już zarezerwowali pieniądze, które zostaną wydane na przyszłoroczne inwestycje drogowe. Prace mają być prowadzone do spółki z powiatem biłgorajskim. 02.12.2017 17:18
Biłgoraj: Sukces wychowanek MDK w ogólnopolskim konkursie
Biłgoraj: Sukces wychowanek MDK w ogólnopolskim konkursie
Kolejne sukcesy na koncie wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. Trzy dziewczynki pracujące w kole plastycznym Tęczowa Malarnia zostały wyróżnione w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży pod nazwą „Pod kolorowym Parasolem Jesieni”. 02.12.2017 16:20    1
Mistrzowski sparing (ZDJĘCIA)
Mistrzowski sparing (ZDJĘCIA)
Choć ligi zakończone, są tacy, którym piłki ciągle mało. 02.12.2017 16:14    4
Gm. Zamość: Echo Zawada najlepsze w piłkarskim turnieju
Gm. Zamość: Echo Zawada najlepsze w piłkarskim turnieju
Piłkarze drużyny Echo Zawada wygrali Turniej w Halowej Piłce Nożnej Reprezentacji Sołectw i Klubów Gminy Zamość o Puchar Wójta Gminy Zamość. Zawody odbyły się w hali w Zawadzie. 02.12.2017 14:30
Zamość: Rozpoczął się pierwszy z jarmarków świątecznych 2017 (ZDJĘCIA, FILM)
Zamość: Rozpoczął się pierwszy z jarmarków świątecznych 2017 (ZDJĘCIA, FILM)
Świąteczne stroiki, choinki, bombki, szmaciane zabawki, ale też m.in. ciepłe skarpetki i czapki można dzisiaj kupić na Rynku Wielkim w Zamościu, gdzie rano rozpoczął się jarmark świąteczny. To jedna z trzech takich planowanych na grudzień imprez. Następne w kolejne dwa grudniowe weekendy. 02.12.2017 11:49    1
Biłgoraj: Wysokie lokaty uczniów ZSBiO w konkursie matematycznym MAKS
Biłgoraj: Wysokie lokaty uczniów ZSBiO w konkursie matematycznym MAKS
Bardzo dobrze wypadli uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju IV edycji Internetowego i Interaktywnego Konkursu Matematycznego MAKS MATEMATYCZNY. 02.12.2017 11:10
Tyszowce: Walczyli przy tenisowych stołach. Kto został mistrzem gminy?
Tyszowce: Walczyli przy tenisowych stołach. Kto został mistrzem gminy?
Trzydzieścioro młodych pingpongistów wzięło udział w XVI Indywidualnych Mistrzostwach Gminy Tyszowce w Tenisie Stołowym. Zawody zorganizowali nauczyciele Szkoły Podstawowej w Tyszowcach. 02.12.2017 09:00
Biłgoraj: Uczniowie LO im. ONZ w finale olimpiady noblowskiej
Biłgoraj: Uczniowie LO im. ONZ w finale olimpiady noblowskiej
Musi zdać maturę, ale indeks na Uniwersytet Gdański już ma. Wojciech Rynn, trzecioklasista z LO im. ONZ w Biłgoraju wywalczył go, zdobywając tytuł finalisty w organizowanej po raz pierwszy w tym roku Olimpiadzie Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla. Do finału zakwalifikowało się jeszcze dwoje uczniów tej szkoły. 02.12.2017 08:00
Zamość: Żeby strażacy umieli więcej
Zamość: Żeby strażacy umieli więcej
Cykl szkoleń, dzięki którym strażacy z jednostek OSP podnosili swoje kwalifikacje zorganizowano w listopadzie w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu. 02.12.2017 07:00
Zamość: Zabłysły świąteczne iluminacje na Rynku Wielkim. Dzisiaj bożonarodzeniowy jarmark i otwarcie lodowiska
Zamość: Zabłysły świąteczne iluminacje na Rynku Wielkim. Dzisiaj bożonarodzeniowy jarmark i otwarcie lodowiska
Zamość hucznie wita w tym roku zimę. Blok imprez na Rynku Wielkim rozpoczął się w piątek i potrwa do niedzieli (1-3 grudnia). 02.12.2017 06:05    5    13
Tomaszów Lubelski: Otwarcie lodowiska na mikołajki
Tomaszów Lubelski: Otwarcie lodowiska na mikołajki
To ma być prezent mikołajkowy dla dzieciaków z Tomaszowa Lubelskiego. W środę 6 grudnia na placu przy Tomaszowskim Domu Kultury zostanie otwarte sztuczne lodowisko. 02.12.2017 06:00
Zamość: Bez barier – razem można więcej - profilaktyczny projekt w ZSP nr 2
Zamość: Bez barier – razem można więcej - profilaktyczny projekt w ZSP nr 2
Młodzi ludzie powinni się przekonać, że życie bez agresji, przemocy i dyskryminacji jest lepsze. Muszą też nauczyć się takich zjawisk unikać, ale też przeciwstawiać się im. Temu m.in. służy projekt "Bez barier – razem można więcej", który realizowany jest w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Zamościu. 02.12.2017 05:45
Gm. Mircze: Wypadek w Wereszynie. Dwa volkswageny zmiażdżone, kierowcy ranni
Gm. Mircze: Wypadek w Wereszynie. Dwa volkswageny zmiażdżone, kierowcy ranni
Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku, który w czwartek (30 listopada) wydarzył się w Wereszynie (gm. Mircze). Doszło tam do zderzenia dwóch volkswagenów. 02.12.2017 05:40
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Drań niszczy nasze miasto. Nic się nie dzieje, scena nie była nawet ani razu rozłożona a on się chwali jakie to on inwestycje robi. Dokańcza tylko inwestycje zaczęte przed jego kadencją a osoby które nie mieszkają w tym mieście a tylko widzą jego osiągnięcia na znanym portalu widzą wielkie poczynania. Niestety mieszkańcy nie mają żadnej rozgrywki, miasto się sypie a on osiąga wykonanie budżetu gdzie wszelka promocja miasta ulega w gruzach. Ale rośnie nie turystyka i promocja miasta a jego pycha i brzuch. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:11 Źródło komentarza: "Czuje się pan jak Bóg Słońce". Burmistrz Szczebrzeszyna po raz drugi bez wotum zaufania Autor komentarza: donald trup, donald trump Treść komentarza: A czego można oczekiwać od Nawrockiego, "Pamiętajcie, że jestem jednym z was "!!!! ( cyt. do kiboli), dziwne ,że odebrał ten medal zaraz po powrocie z USA, czyżby Trump chciał zrobić przyjemność Putinowi ???? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:51 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Żurek Treść komentarza: Mundurek będzie ale w paski . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Obserwatorka Treść komentarza: Naprawdę nie umiesz samodzielnie myśleć? To jest problem systemowy. W 2009 dyrektor ze szpitala w Krośnie wprowadził w szpitalu dla personelu (również lekarzy) czytnik wejść i wyjść personelu. Lekarze ! tak się wściekli, że będą kontrolowani kiedy zaczynają i kiedy kończą pracę, że wszyscy napisali wypowiedzenia i postawili warunek, że albo czytnik zniknie, albo oni odchodzą. Dyrektor tej placówki się poddał i odszedł ze szpitala a nowy dyrektor usunął czytnik. Twój pis oczywiście popierał protest lekarzy. Teraz ty zarzucasz Tuskowi, że to wina jego rządów? To głupi jesteś Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:54 Źródło komentarza: Pacjenci mieli być przyjmowani poza kolejką. Sprawa będzie wyjaśniana „do spodu” Autor komentarza: Franz Kafka Treść komentarza: Bo wyraził żal za grzechy, skruchę, podniósł dwa palce i dał słowo harcerza, że więcej już po pijaku nie będzie jeździć. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Dlaczego Kronika Tygodnia boi się opisać największą aferę POKOmuny mafijną ministerialno- szpitalną to pytanie prowokacyjne odwagi jeśli jesteście NEO czy PALEO dziennikarzami Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama