Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 20:27
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Liceum w Tyszowcach do likwidacji!
Liceum w Tyszowcach do likwidacji!
W liceum w Tyszowcach uczy się teraz 21 uczniów. W maju, gdy odejdą maturzyści zostanie ich tylko 8, bo pierwszej klasy w tym roku nie ma. Władze powiatu uważają, że szkołę należy zlikwidować. 05.12.2017 06:00    3
Gm. Łabunie: Rozbił auto dziadka i uciekł
Gm. Łabunie: Rozbił auto dziadka i uciekł
Od sobotniej nocy do niedzielnego poranka (2/3 grudnia) trwały poszukiwania 18-latka z gm. Łabunie. Chłopak uciekł z domu po tym, jak w Wólce Łabuńskiej wpakował się do rowu samochodem swoich dziadków. 05.12.2017 06:00    3
Reklama
Hrubieszów: Gdzie jest komendant D.?
Hrubieszów: Gdzie jest komendant D.?
Mjr Wojciech D., były dowódca hrubieszowskich pograniczników, od ponad dwunastu lat jest ścigany listem gończym. Prawdopodobnie ukrywa się w USA 05.12.2017 05:54    1
Szczebrzeszyn: Kontrowersyjna inwestycja. Zarzynanie Wieprza?
Szczebrzeszyn: Kontrowersyjna inwestycja. Zarzynanie Wieprza?
Ta inwestycja budzi wielkie kontrowersje. Wzdłuż rzeki Wieprz w Szczebrzeszynie ma powstać utwardzony chodnik i ścieżka rowerowa. W sumie trasa będzie miała ok. 2,2 km długości i 3,5 m szerokości. Ma przebiegać w miejscu szczególnym pod względem przyrodniczym. Roboty ruszyły, ale... pojawiły się kłopoty. Zbuntowali się wędkarze i miłośnicy przyrody. 05.12.2017 05:45    4
Nowa Kronika Tygodnia już jutro!
Nowa Kronika Tygodnia już jutro!
Minął tydzień i czas kupić kolejny numer Kroniki Tygodnia. Nasza gazeta będzie dostępna od wtorku w punktach sprzedaży w całym regionie. Mamy dla Was sporo ciekawych tematów. Jakich? 04.12.2017 21:30
Gm. Łabunie: Ten piesek szuka domu. Kto go przygarnie?
Gm. Łabunie: Ten piesek szuka domu. Kto go przygarnie?
Ten jasny kundelek został znaleziony w Łabuniach. Nie wiadomo, czy się zgubił, czy też ktoś go wyrzucił. Tak czy siak, psinka potrzebuje domu. 04.12.2017 16:00    4
Pijany jak bela traktorzysta doprowadził do kolizji
Pijany jak bela traktorzysta doprowadził do kolizji
Nie miał prawa jazdy, ani dokumentów ciągnika, miał za to ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. W takim stanie 43-letni mieszkaniec gm. Potok Górny ruszył w trasę. To nie mogło się dobrze skończyć. Pijany traktorzysta doprowadził do kolizji. 04.12.2017 15:00
Zacznij Nowy Rok z dobrą reklamą w Kronice Tygodnia
Zacznij Nowy Rok z dobrą reklamą w Kronice Tygodnia
Więcej klientów wraz z Nowym Rokiem? Który biznesmen by tego nie chciał? Jeśli i Tobie na tym zależy, zacznij owocną współpracę z "Kroniką Tygodnia" już dziś! 04.12.2017 14:04
Łaszczów: Wpadka 34-latka. W organizmie promile, w kieszeni susz
Łaszczów: Wpadka 34-latka. W organizmie promile, w kieszeni susz
Z kierowania samochodem pod wpływem alkoholu, a także posiadania środków odurzających będzie się tłumaczył 34-letni mieszkaniec gm. Łaszczów. Narkotyczny susz miał przy sobie także jego 32-letni pasażer. Obaj staną niebawem przed sądem. 04.12.2017 14:00    3    1
Gm. Lubycza Królewska: Pijany motocyklista sam wezwał do siebie policję
Gm. Lubycza Królewska: Pijany motocyklista sam wezwał do siebie policję
Pomóżcie, przewróciłem się na motocyklu i nie mogę się spod niego wydostać - zgłoszenie tej mniej więcej treści odebrał w piątek (1 grudnia) dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim. 04.12.2017 13:00
Gm. Telatyn: Wypadek w Żulicach. Volkswagen potracił staruszkę
Gm. Telatyn: Wypadek w Żulicach. Volkswagen potracił staruszkę
87-letnia kobieta ucierpiała w wypadku, który w piątek (1 grudnia) wydarzył się w Żulicach (gm. Telatyn). 04.12.2017 12:00
Biłgoraj: Kierował na haju. Po amfetaminie za kierownicą
Biłgoraj: Kierował na haju. Po amfetaminie za kierownicą
Kiedy nocą z soboty na niedzielę (2/3 grudnia) biłgorajscy policjanci zatrzymali do kontroli forda, natychmiast zorientowali się, że z kierowcą jest coś nie tak. Badanie wykazało, że młody mężczyzna prowadził auto pod wpływem środków odurzających. 04.12.2017 11:00    1
Gm. Frampol: Wypadek w Kolonii Sokołówka. Sypnęło śniegiem, zderzyły się trzy volkswageny
Gm. Frampol: Wypadek w Kolonii Sokołówka. Sypnęło śniegiem, zderzyły się trzy volkswageny
Nie wiadomo, czy zima zaskoczyła drogowców, ale na pewno nie poradzili sobie z nią kierowcy. W niedzielę (3 grudnia) wieczorem, po dość obfitych opadach śniegu doszło do wypadku z udziałem trzech osobowych volkswagenów w Kolonii Sokołówka (gm. Frampol). Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala. 04.12.2017 10:10
Gm. Łabunie: Droga Łabuńki Pierwsze-Wierzbie już oficjalnie otwarta
Gm. Łabunie: Droga Łabuńki Pierwsze-Wierzbie już oficjalnie otwarta
Remont 200-metrowego odcinka drogi między miejscowościami Łabuńki Pierwsze i Wierzbie w gminie Łabunie dobiegł końca. W ostatni czwartek (30 listopada) odbyło oficjalne przecięcie wstęgi, a młodzi mieszkańcy gminy przetestowali nową nawierzchnię, ścigając się po niej. 04.12.2017 10:00
Zamość: Mikołajki w kinie. Będą filmy i spotkania z Mikołajem
Zamość: Mikołajki w kinie. Będą filmy i spotkania z Mikołajem
Specjalny repertuar dla dzieci, ale też wizyty Mikołaja na każdym z seansów - tak mają wyglądać tegoroczne mikołajki w Centrum Kultury Filmowe Stylowy w Zamościu. 04.12.2017 09:11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Drań niszczy nasze miasto. Nic się nie dzieje, scena nie była nawet ani razu rozłożona a on się chwali jakie to on inwestycje robi. Dokańcza tylko inwestycje zaczęte przed jego kadencją a osoby które nie mieszkają w tym mieście a tylko widzą jego osiągnięcia na znanym portalu widzą wielkie poczynania. Niestety mieszkańcy nie mają żadnej rozgrywki, miasto się sypie a on osiąga wykonanie budżetu gdzie wszelka promocja miasta ulega w gruzach. Ale rośnie nie turystyka i promocja miasta a jego pycha i brzuch. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:11 Źródło komentarza: "Czuje się pan jak Bóg Słońce". Burmistrz Szczebrzeszyna po raz drugi bez wotum zaufania Autor komentarza: donald trup, donald trump Treść komentarza: A czego można oczekiwać od Nawrockiego, "Pamiętajcie, że jestem jednym z was "!!!! ( cyt. do kiboli), dziwne ,że odebrał ten medal zaraz po powrocie z USA, czyżby Trump chciał zrobić przyjemność Putinowi ???? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:51 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Żurek Treść komentarza: Mundurek będzie ale w paski . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Obserwatorka Treść komentarza: Naprawdę nie umiesz samodzielnie myśleć? To jest problem systemowy. W 2009 dyrektor ze szpitala w Krośnie wprowadził w szpitalu dla personelu (również lekarzy) czytnik wejść i wyjść personelu. Lekarze ! tak się wściekli, że będą kontrolowani kiedy zaczynają i kiedy kończą pracę, że wszyscy napisali wypowiedzenia i postawili warunek, że albo czytnik zniknie, albo oni odchodzą. Dyrektor tej placówki się poddał i odszedł ze szpitala a nowy dyrektor usunął czytnik. Twój pis oczywiście popierał protest lekarzy. Teraz ty zarzucasz Tuskowi, że to wina jego rządów? To głupi jesteś Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:54 Źródło komentarza: Pacjenci mieli być przyjmowani poza kolejką. Sprawa będzie wyjaśniana „do spodu” Autor komentarza: Franz Kafka Treść komentarza: Bo wyraził żal za grzechy, skruchę, podniósł dwa palce i dał słowo harcerza, że więcej już po pijaku nie będzie jeździć. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Dlaczego Kronika Tygodnia boi się opisać największą aferę POKOmuny mafijną ministerialno- szpitalną to pytanie prowokacyjne odwagi jeśli jesteście NEO czy PALEO dziennikarzami Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama