Hrubieszów: Przeżyli z sobą tyle lat. Małżeńskie jubileusze w magistracie
Dwie pary świętowały 60-lecie, a kilkanaście kolejnych 50-lecie wspólnego życia. Uroczystość diamentowych i złotych godów została w Hrubieszowie zorganizowana w ostatni czwartek (30 listopada).
04.12.2017 07:00
1