Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 21:48
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Hrubieszów: Pełna miska dla schroniska - zbiórka karmy dla zwierzaków
Hrubieszów: Pełna miska dla schroniska - zbiórka karmy dla zwierzaków
Od dzisiaj (19 grudnia) do 10 stycznia potrwa w Hrubieszowie akcja "Pełna miska dla schroniska". Zainicjowała ją miejscowa jednostka OSP, a karma dla psów i kotów będzie zbierana w różnych punktach. To co uda się zgromadzić będzie przekazane do schronisk i ośrodków adopcyjnych dla zwierząt. Patronem medialnym wydarzenia jest redakcja Kroniki Tygodnia. 19.12.2019 14:03    2    1
Zamość: Wyczyścili basen. Już można pływać
Zamość: Wyczyścili basen. Już można pływać
Po dość przykrym incydencie sytuacja wróciła do normy i można już korzystać z Krytej Pływalni w Zamościu. 19.12.2019 13:00    1    2
Reklama
Hrubieszów: Szlachetna Paczka z więzienia
Hrubieszów: Szlachetna Paczka z więzienia
Niepełnosprawny pan Robert potrzebował mnóstwa rzeczy. Zorganizowali je dla niego funkcjonariusze i cywilni pracownicy Zakładu Karnego w Hrubieszowie, włączając się w tegoroczną Szlachetną Paczkę. 19.12.2019 12:19    1
Zamość: Czym oddychamy? Są nowe czujniki powietrza
Zamość: Czym oddychamy? Są nowe czujniki powietrza
Na budynku Szkoły Podstawowej nr 4, SP nr 2, Młodzieżowego Domu Kultury, Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także kamienicy, w której mieści się wydział geodezji zamojskiego magistratu zainstalowano nowe czujniki stanu powietrza. Odczyt z tych urządzeń będzie można na bieżąco sprawdzać w internecie. 19.12.2019 11:04    1    1
Wypadek w Hrubieszowie. Mazda wjechała w rowerzystkę
Wypadek w Hrubieszowie. Mazda wjechała w rowerzystkę
53-letnia mieszkanka Hrubieszowa ucierpiała w wypadku, który w środę (18 grudnia) wydarzył się na jednej z ulic miasta. Kobieta weszła z rowerem na ulicę i została potrącona przez samochód. 19.12.2019 10:12    1
Agresywny 37-latek rzucił się z łomem na kuratora sądowego
Agresywny 37-latek rzucił się z łomem na kuratora sądowego
Ma to i owo na sumieniu, dlatego przyznany mu został przez sąd kurator. Jego wizyty nie bardzo podobały się jednak 37-letniemu podopiecznemu, mieszkańcowi Zamościa. Podczas ostatniej rzucił się na funkcjonariusza publicznego z metalowym łomem. Groził, że go zabije. Interweniowała policja. Delikwent już trafił za kratki. 19.12.2019 09:36    1
Tyszowce: Świąteczny kiermasz dla Agnieszki. Zebrali ponad 20 tys. zł (ZDJĘCIA)
Tyszowce: Świąteczny kiermasz dla Agnieszki. Zebrali ponad 20 tys. zł (ZDJĘCIA)
Świąteczne wianki, bombki, krasnale, ciasta i pierniczki były sprzedawane w niedzielę (15 grudnia) w Tyszowcach podczas Kiermaszu Świątecznego dla Agnieszki Włoszczuk, która od roku choruje na ziarnicę. Pieniądze zebrane podczas imprezy zostaną przeznaczone na jej leczenie. 19.12.2019 09:15    3
Tomaszów Lubelski: Betlejemskie Światło Pokoju w komendzie
Tomaszów Lubelski: Betlejemskie Światło Pokoju w komendzie
Betlejemskie Światło Pokoju – symbol ciepła, miłości, pokoju i nadziei, zapłonęło w tomaszowskiej komendzie policji. Przedstawiciele 60 Drużyny Harcerskiej „Per aspera ad astra” przekazali je w środę (18 grudnia) rano na ręce zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Lubelskim kom. Bogdana Kulasa. 19.12.2019 08:00
Księżpol: Akacjowa i Zielona wreszcie z asfaltem
Księżpol: Akacjowa i Zielona wreszcie z asfaltem
W Księżpolu zakończyły się dwie duże inwestycje. Asfalt położono na ulicach Zielonej i Akacjowej. Obie zbudowano niemal od podstaw. 19.12.2019 07:09
Hrubieszowskie ciuchobranie
Hrubieszowskie ciuchobranie
W Hrubieszowskim Domu Kultury po raz pierwszy zorganizowano akcję pod nazwą "Hrubieszowskie Ciuchobranie". Można było kupić, sprzedać albo wymienić ubrania. Chętnych było sporo. Ale kolejną szansę będą mieli dopiero wiosną. 19.12.2019 07:00
Kiedy byłem małym chłopcem
Kiedy byłem małym chłopcem
Jedni najmilej wspominają zapach choinki, pomarańczy lub pierników, kulig robiony przez dziadka albo nocne wędrówki przez łąki na pasterkę. Drudzy tęsknią za dawnym wyczekiwaniem na święta, jeszcze inni z sentymentem opowiadają o tych, którzy łączyli pokolenia. 19.12.2019 06:03    1
Plebiscyt: Pierwsze opinie, uwagi i sugestie
Plebiscyt: Pierwsze opinie, uwagi i sugestie
Jubileuszowy XX Plebiscyt Piłkarski "Kroniki Tygodnia" zaczyna się rozkręcać. Po opublikowaniu w poprzednim wydaniu gazety wstępnej listy nominowanych w pięciu kategoriach otrzymaliśmy od naszych drogich czytelników kilka interesujących korespondencji. 19.12.2019 05:58    1
Napad na stację paliw w Sitańcu. Policja zablokowała drogę
Napad na stację paliw w Sitańcu. Policja zablokowała drogę
Zamaskowani bandyci napadli na stację paliw w Sitańcu pod Zamościem, później zaczęli uciekać w kierunku Lublina. Na trasie blokadę zorganizowali policjanci z Krasnegostawu. To się nie wydarzyło naprawdę. Taki był scenariusz ćwiczeń zorganizowanych we wtorek (17 grudnia) dla funkcjonariuszy KPP Krasnystaw. 18.12.2019 15:48    1    4
Gm. Tomaszów Lubelski: Ogródki dla pszczół przy wiejskich świetlicach
Gm. Tomaszów Lubelski: Ogródki dla pszczół przy wiejskich świetlicach
"Gospodynie włożą trud, pszczoły dadzą miód" – to hasło projektu, który zrealizuje Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych dla Rozwoju Wsi Łaszczówka, angażując do niego aż 16 Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Tomaszów Lubelski. O co chodzi? 18.12.2019 15:35    3
Werbkowice: Świąteczna Bajka - konkurs w GOK rozstrzygnięty
Werbkowice: Świąteczna Bajka - konkurs w GOK rozstrzygnięty
Aż 150 prac nadesłano na tegoroczną edycję Gminnego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży „Świąteczna Bajka”, któy został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach. Nagrody wręczono uczestnikom uroczyście w poniedziałek, 16 grudnia. 18.12.2019 14:27    1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: w sedno Treść komentarza: TAAAAK. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:27 Źródło komentarza: Zamość: Modlili się za pomordowanych na Wołyniu Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Oo Zaczynaja juz grozić!wierchuszka ukraińska Kaczynski Duda PiS wpuscili ich tutaj setki tysięcyNIEDOBRZE! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:26 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Butu, nie !! Treść komentarza: Ani sąsiadów, ani sojuszników, ani towarów, ani żadnej współpracy , ani żadnej kawy po pracy z "sąsiadem" ,oto obraz Polski, pod "butem Kaczyńskiego!!!!! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:25 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: pucia Treść komentarza: Oddaj mi "łopateckę" bo ci zabiorę wiaderecko" ,oj gdzie ta dyplomacja, jak widać "nima", Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:21 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: FRANEk Treść komentarza: Bardzo dobrze Panie Prezydencie Nawrocki !!!popieram ja i zdecydowana większość Polaków dla których to Polska jest najwazniejszaZarówno Zełeński który odniósł się do Polaków i Polski obelzywie jak i inni tutaj wymienieni na tak wielkie odznaczenia polskie na pewno nie zasłuzyli! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:04 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Z Treść komentarza: Jak będą się z nim tak cackać, to raczej nie zdążą go posadzić zanim kogoś zabije. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie
Reklama
Reklama
Reklama