Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 23:38
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Werbkowice: Dojadą do pożaru. Mają nowy wóz
Werbkowice: Dojadą do pożaru. Mają nowy wóz
Strażacy z jednostki OSP w Werbkowicach jeszcze przed świętami dostali wielki prezent. To nowy wóz bojowy. Z okazji jego przekazania druhom zorganizowano dużą uroczystość. 24.12.2019 14:00    2
Kolizja w Brodach Małych. Sprawca był pijany
Kolizja w Brodach Małych. Sprawca był pijany
Za jazdę po pijanemu odpowie 52-latek z gminy Zwierzyniec. Mężczyzna doprowadził do kolizji w Brodach Małych. 24.12.2019 13:00
Reklama
Biłgoraj: Świąteczno-karnawałowy koncert w BCK
Biłgoraj: Świąteczno-karnawałowy koncert w BCK
Biłgorajskie Centrum Kultury w pierwszą niedzielę po świętach zaprasza na specjalny, świąteczno-karnawałowy koncert. Początek o godz. 17, wstęp – wolny. 24.12.2019 12:09
Pijany i z narkotykami. 23-latek zakończył jazdę w rowie
Pijany i z narkotykami. 23-latek zakończył jazdę w rowie
Miał 2 promile alkoholu w organizmie. W tym stanie nie powinien siadać za kierownicą. Ale usiadł i ruszył w drogę. Dla 23-latka z gminy Werbkowice ta podróż zakończyła w przydrożnym rowie w Brodzicy. 24.12.2019 11:15    2    1
Kto robi najpiękniejsze szopki i stroiki w Telatynie?
Kto robi najpiękniejsze szopki i stroiki w Telatynie?
Jurorzy Gminnego Konkursu Plastycznego ,,Najpiękniejszych Szopek i Stroików Świątecznych” w Telatynie wydali już werdykt. Jak co roku uczestnicy konkursu zaskoczyli nas swoją kreatywnością i ciekawymi pomysłami w tworzeniu prac świątecznych, w związku z tym komisja nie miała łatwego zadania. 24.12.2019 11:00    3
Wypadek na skrzyżowaniu. 62-letnia kobieta w szpitalu
Wypadek na skrzyżowaniu. 62-letnia kobieta w szpitalu
62-letnia mieszkanka Biłgoraja trafiła do szpitala po wypadku, który w poniedziałek (23 grudnia) wydarzył się na skrzyżowaniu ulic Bohaterów Monte Cassino i Bartoszewskiego. 24.12.2019 10:35    1
Gm. Frampol: Centrum Integracji Społecznej w Teodorówce oficjalnie otwarte
Gm. Frampol: Centrum Integracji Społecznej w Teodorówce oficjalnie otwarte
Stowarzyszenie Mieszkańców „Szansa" i Ochotnicza Straż Pożarna w Teodorówce już oficjalnie wprowadziły się do wyremontowanego budynku komunalnego, w którym uruchomiono Centrum Integracji Społecznej. Klucze z rąk burmistrza Frampola Józefa Rudego odebrali szefowa "Szansy" Monika Muda i prezes OSP Piotr Marczak. 24.12.2019 10:30
Hrubieszów: Ukraińcy handlowali pod marketami. Pięciu zatrzymano
Hrubieszów: Ukraińcy handlowali pod marketami. Pięciu zatrzymano
To była wspólna akcja skarbówki, straży granicznej i policji. Pod marketami w Hrubieszowie zatrzymano pięciu obywateli Ukrainy, którzy handlowali tam papierosami bez polskich znaków akcyzy skarbowej. 24.12.2019 10:00    19    5
Gm. Tomaszów Lubelski: Stara szkoła w Ulowie jest Centrum Kultury Wiejskiej
Gm. Tomaszów Lubelski: Stara szkoła w Ulowie jest Centrum Kultury Wiejskiej
Kiedyś uczyły się tu dzieci, ale szkoła w Ulowie została zamknięta. Budynek po niej otrzymał nową funkcję. Mieści się w nim Centrum Kultury Wiejskiej. 24.12.2019 09:24    1
Dwóch pijanych w skodzie. Który prowadził i rozbił auto?
Dwóch pijanych w skodzie. Który prowadził i rozbił auto?
Jeden miał 3 promile alkoholu w organizmie. Drugi pewnie więcej, bo nawet nie był w stanie dmuchać w alkomat. Obaj mieszkańcy gminy Ulhówek jechali skodą i rozbili auto w Szczepiatynie. Policja wyjaśnia, który z nich siedział za kierownicą. 24.12.2019 09:05
W Przedpokoju wrażliwości
W Przedpokoju wrażliwości
Po raz kolejny jesteśmy dumni! I po raz kolejny za sprawą naszego redakcyjnego kolegi Bogdana Nowaka. Tym razem dziennikarz "Kroniki Tygodnia", specjalizujący się na co dzień w tematach historycznych, popełnił debiutancki tomik wierszy zatytułowany "Przedpokój". 24.12.2019 07:00    6
Książka za opowieść: Święta u pradziadków
Książka za opowieść: Święta u pradziadków
Święta Bożego Narodzenia, które najbardziej utkwiły mi w pamięci, przypadają na przełom lat 80. i 90. Mała miejscowość na granicy dawnych województw zamojskiego i przemyskiego. 24.12.2019 06:04    4
Gm. Tomaszów Lubelski: Policjanci odwiedzili dzieci w Justynówce
Gm. Tomaszów Lubelski: Policjanci odwiedzili dzieci w Justynówce
Policjanci z tomaszowskiej komendy spotkali się z uczniami szkoły podstawowej w Justynówce. Funkcjonariusze przypomnieli o podstawowych zasadach bezpieczeństwa oraz prawidłowym poruszaniu się po drogach. Podkreślili jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych i jak duży wpływ mają one na naszą widoczność. 23.12.2019 15:20
Biłgoraj: Prymusi z LO im. ONZ dostali stypendia starosty
Biłgoraj: Prymusi z LO im. ONZ dostali stypendia starosty
Dokładnie 29 uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju zasłużyło sobie na stypendia przyznawane prymusom przez starostę. Odebrali je oficjalnie w piątek, 20 grudnia. 23.12.2019 14:09
Pijany pędził na złamanie karku. Stracił prawo jazdy
Pijany pędził na złamanie karku. Stracił prawo jazdy
49-latek z gminy Obsza przez najbliższe miesiące nie może siadać za kierownicą. Policjanci zabrali mu prawo jazdy, bo jechał pijany, a na dodatek zdecydowanie za szybko. Podobna kara spotkała jeszcze kilku innych kierowców. 23.12.2019 12:03    1
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: w sedno Treść komentarza: TAAAAK. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:27 Źródło komentarza: Zamość: Modlili się za pomordowanych na Wołyniu Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Oo Zaczynaja juz grozić!wierchuszka ukraińska Kaczynski Duda PiS wpuscili ich tutaj setki tysięcyNIEDOBRZE! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:26 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Butu, nie !! Treść komentarza: Ani sąsiadów, ani sojuszników, ani towarów, ani żadnej współpracy , ani żadnej kawy po pracy z "sąsiadem" ,oto obraz Polski, pod "butem Kaczyńskiego!!!!! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:25 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: pucia Treść komentarza: Oddaj mi "łopateckę" bo ci zabiorę wiaderecko" ,oj gdzie ta dyplomacja, jak widać "nima", Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:21 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: FRANEk Treść komentarza: Bardzo dobrze Panie Prezydencie Nawrocki !!!popieram ja i zdecydowana większość Polaków dla których to Polska jest najwazniejszaZarówno Zełeński który odniósł się do Polaków i Polski obelzywie jak i inni tutaj wymienieni na tak wielkie odznaczenia polskie na pewno nie zasłuzyli! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:04 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Z Treść komentarza: Jak będą się z nim tak cackać, to raczej nie zdążą go posadzić zanim kogoś zabije. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie
Reklama
Reklama
Reklama