Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 19:48
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Koronawirus w Polsce. 165 nowych przypadków. 3 na Lubelszczyźnie
Koronawirus w Polsce. 165 nowych przypadków. 3 na Lubelszczyźnie
Wśród 165 nowych, potwierdzonych badaniami przypadków zakażenia korona wirusem jest 3 mieszkańców Lubelszczyzny. 17.04.2020 17:37
Czekając na Lato Teatralne
Czekając na Lato Teatralne
Konkurs na Plakat 45 Zamojskiego Lata Teatralnego został rozstrzygnięty. Zwyciężyła praca przygotowana przez Maksymiliana Stopę z PLSP im. B. Morando w Zamościu. 17.04.2020 12:45    2
Reklama
Koronawirus w Polsce. Rząd znosi niektóre ograniczenia
Koronawirus w Polsce. Rząd znosi niektóre ograniczenia
Premier Mateusz Morawiecki przedstawił cztery etapy znoszenia ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. I etap już od 20 kwietnia. 17.04.2020 11:46
Pilnuj auta swego
Pilnuj auta swego
41- latka z gminy Biszcza wybrała się na zakupy do Tarnogrodu. Zaparkowała auto i poszła do sklepu. Kiedy wróciła ze sprawunkami, samochodu już nie było. Zgłosiła policji, że ukradziono jej Toyotę. Zguba szybko się znalazła, ale właścicielka została ukarana mandatem. 17.04.2020 10:45    1    1
296 nowych przypadków przypadków koronawirusa w Polsce, 8 na Lubelszczyźnie.
296 nowych przypadków przypadków koronawirusa w Polsce, 8 na Lubelszczyźnie.
Do tej pory SARS-CoV-2 potwierdzono w Polsce u 8214 osób. Od wczoraj w kraju przybyło 296 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Na Lubelszczyźnie stwierdzono ich 8. W tym 2 osoby z Zamościa. Zmarły 4 osoby. 17.04.2020 10:13    1
Pod tarczą ZUS-u
Pod tarczą ZUS-u
Od początku miesiąca obowiązują przepisy w ramach tzw. tarczy antykryzysowej. Do 9 kwietnia do placówek terenowych biłgorajskiego oddziału ZUS wpłynęło prawie 7 tys. wniosków od przedsiębiorców o zwolnienie ze składek lub odroczenie terminu ich płatności oraz o świadczenia postojowe. 17.04.2020 08:23
Piłka nożna: Powrót do normalności?
Piłka nożna: Powrót do normalności?
Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek zaproponował powrót do normalności, czyli nazewnictwa klas rozgrywkowych zgodnie ze szczeblem w ligowej hierarchii – tak, jak było do 2008 roku. Hetman Zamość, jeśli by się utrzymał, nie grałby już w III lidze, lecz w lidze międzywojewódzkiej. 17.04.2020 07:32
Hrubieszów: Do lipca bez imprez
Hrubieszów: Do lipca bez imprez
Burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska zdecydowała o odwołaniu wszelkich imprez w mieście zaplanowanych do 30 czerwca tego roku. 17.04.2020 06:09    3
Koronawirus w Polsce. 147  nowych przypadków. 22 osoby zmarły.
Koronawirus w Polsce. 147 nowych przypadków. 22 osoby zmarły.
Wśród 147 nowych, potwierdzonych badaniami przypadków zakażenia korona wirusem nie ma mieszkańców Lubelszczyzny. 16.04.2020 17:45    2
Materiał Partnera: Gmina Tyszowce
Materiał Partnera: Gmina Tyszowce
Jednym z partnerów naszego plebiscytu Perły Biznesu jest gmina Tyszowce. Obecnie realizuje jedną z najważniejszych i jednocześnie najbardziej kosztownych inwestycji ostatnich lat – budowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Projekt ma kosztować ponad 12 milionów zł. 16.04.2020 15:24    3
Na pomoc starszej pani
Na pomoc starszej pani
Starsza pani mieszka samotnie, choruje. Ktoś powiadomił policję, że od dłuższego czasu nie ma z nią kontaktu. Policjanci pojechali sprawdzić czy kobieta nie potrzebuje pomocy. Okazało się, że potrzebuje. I to bardzo. 16.04.2020 15:07
Spłonęły budynki gospodarcze
Spłonęły budynki gospodarcze
W Sitańcu spłonął garaż, budynek gospodarczy i tunel foliowy. Zniszczone zostały znajdujące się wewnątrz tych pomieszczeń meble, sprzęt do obróbki drewna i inne urządzenia elektryczne. 16.04.2020 13:22    1
Tragedia na drodze. W wypadku zginęło trzech mężczyzn
Tragedia na drodze. W wypadku zginęło trzech mężczyzn
W rejonie miejscowości Kozaki (gm. Łukowa) kierujący osobowym volkswagenem na zakręcie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z cysterną. Trzech mężczyzn, którzy podróżowali volkswagenem zginęło na miejscu. 16.04.2020 12:29    1
61 lat i ponad 2 promile
61 lat i ponad 2 promile
61- latek z gminy Biłgoraj usiadł za kierownicą mając ponad dwa promile. Zatrzymała go policja. Teraz będzie miał kłopoty. 16.04.2020 10:52
189  nowych przypadków przypadków koronawirusa, 9  na Lubelszczyźnie
189  nowych przypadków przypadków koronawirusa, 9  na Lubelszczyźnie
Do tej pory SARS-CoV-2 potwierdzono w Polsce u 7771 osób. Od wczoraj w kraju przybyło 189 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Na Lubelszczyźnie stwierdzono ich 9. Zmarło 6 osób. 16.04.2020 10:16    1
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Z Treść komentarza: A co by było, gdyby powiedzieli: nie damy! Kto by wyleciał? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:28 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Hero Treść komentarza: You glorify the warcrimes of Basaj and say smth about UPA lol. Those who glorifies Basaj warcrimes deserves the revenge of UPA heroes. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:16 Źródło komentarza: Historia: Na tropie Stanisława Basaja „Rysia”. Czy zagadka zostanie rozwiązana? Autor komentarza: Z Treść komentarza: I co w tym niebezpiecznego? Jeśli leżał ileś tam lat, to i dalej by sobie spokojnie leżał. A jeśli ktoś niedawno (co bardziej prawdopodobne - pozbył się akurat w tym miejscu kłopotliwego rekwizytu, to tym bardziej jest niegroźny. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Niebezpieczne zdarzenie nad Jeziorem Białym. Nurek natknął się na niewybuch Autor komentarza: Benia Treść komentarza: 1...dają to biorę, proste... czepiacie sie tych co mu płacą bo sam sobie poborów nie dał. Tak czy nie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 13:17 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Skoro jeden lekarz pełni tyle dyżurów w miesiącu, to - tak na chłopski rozum - chyba na oddziałach jest za mało lekarzy. A dlaczego ich brakuje? Czy tylko dlatego, że brak funduszy na rezydentów, czy może brak funduszy na rezydentów wynika z tego, że dzięki temu "starzy" mogą aż tyle zarabiać (tak, tak, nie przeczę, ciężko pracując) na dobrze płatnych dyżurach i praktyce prywatnej? Czy ktoś znający procedury i układy mógłby to naświetlić? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: RENIA Treść komentarza: lekarz który pracuje więcej niż osiem godzin tak jak kierowca prowadzący TIRa powinien być odsuwny od zawodu z ogromną karą pieniężną tu chodzi o zdrowie i życie chorych dzieci kobiet POLAKÓW Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama