Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 05:48
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Nowy przypadek koronawirusa na Lubelszczyźnie
Nowy przypadek koronawirusa na Lubelszczyźnie
Jest 137 nowych, potwierdzonych badaniami przypadków zakażeń SARS-CoV-2 w Polsce, a jeden z nich dotyczy mieszkańca naszego województwa. 17.05.2020 10:09
Zwierzyniec: Dookoła stawu po pomoście
Zwierzyniec: Dookoła stawu po pomoście
Im bliżej lata, tym przyjemniej robi się w Zwierzyńcu, a dla turystów oddawane są kolejne udogodnienia. Właśnie zakończył się remont pomostu wokół kościelnego stawu w centrum miasteczka. 17.05.2020 08:32    3
Reklama
Ciężarna zaczęła rodzić. Do szpitala eskortowała ją policjanci
Ciężarna zaczęła rodzić. Do szpitala eskortowała ją policjanci
St. sierż. Radosław Wasilewski i sierż. szt. Tomasz Zygmunt z posterunku w Szczebrzeszynie pomogli ciężarnej kobiecie bezpiecznie dotrzeć do szpitala. Przyszła mama zaczęła rodzić już w samochodzie. 17.05.2020 07:11    2    3
Więcej wiernych w kościele. Rząd zwiększył limity
Więcej wiernych w kościele. Rząd zwiększył limity
Najpierw możliwy był udział w nabożeństwie 5 osób. Później rząd zgodził się, by na jednego wiernego przypadało 16 metrów kwadratowych świątyni. Od dzisiaj (17 maja) do kościoła może wejść jeszcze więcej osób. 17.05.2020 06:03
241 nowych przypadków koronawirusa. Żadnego na Lubelszczyźnie
241 nowych przypadków koronawirusa. Żadnego na Lubelszczyźnie
O 241 nowych przypadkach zakażeń poinformowało w dwóch swoich dzisiejszych komunikatach ministerstwo zdrowia. Żadna z osób, u których został stwierdzony koronawirus, nie jest mieszkańcem Lubelszczyzny. Wśród 8 ofiar śmiertelnych z ostatniej doby również nie ma nikogo z naszego regionu. 16.05.2020 18:23
Wandal z Sitańca zatrzymany. Zniszczył wiatę i płot
Wandal z Sitańca zatrzymany. Zniszczył wiatę i płot
Teoretycznie nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu mieszkańcowi gminy Zamość za jego chuligańskie wybryki. Mężczyzna dokonał dewastacji w Sitańcu. 16.05.2020 13:16    2
Zamość: Synagoga ponownie otwarta
Zamość: Synagoga ponownie otwarta
Od wtorku, 19 maja ponownie zostanie otwarte dla zwiedzających Centrum Synagoga przy ul. Pereca. 16.05.2020 11:30
Biłgoraj: Ich świat malowany - sukcesy wychowanków MDK
Biłgoraj: Ich świat malowany - sukcesy wychowanków MDK
Kolejne sukcesy na koncie wychowanków pracowni plastycznych, które Młodzieżowym Domu Kultury prowadzą Anna Świca oraz Irena Oręziak-Kupczak. Ich Ich podopieczni znaleźli się w gronie laureatów XXV Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Mój Świat" –"Różnorodność Natury" zorganizowanego przez Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" w Lublinie. 16.05.2020 09:00
Zwierzyniec: Na własnej scenie
Zwierzyniec: Na własnej scenie
Centrum kultury w Zwierzyńcu kupi mobilną scenę, a większość pieniędzy na ten cel otrzyma z Narodowego Centrum Kultury. 16.05.2020 08:27    1
Gm. Zamość: Wsparcie dla przedsiębiorców
Gm. Zamość: Wsparcie dla przedsiębiorców
Rada Gminy Zamość przyjęła uchwały, dzięki którym lokalni przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z ulg na wniosek. Samorządowcy szacują, że z pomocy skorzysta nawet kilkaset przedsiębiorców działających w gminie. 16.05.2020 07:06    3
Frampol: Ośrodek kultury ma logo
Frampol: Ośrodek kultury ma logo
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury we Frampolu ma swoje logo. Jego autorem jest jeden z wychowanków – Jakub Dyjach. 16.05.2020 06:18
Zamość: Prezydent nominowany do Hot16Challange2. Czy Andrzej Wnuk zaśpiewa?
Zamość: Prezydent nominowany do Hot16Challange2. Czy Andrzej Wnuk zaśpiewa?
Rapowało wielu artystów, także prezydent Polski i m.in. Rzecznik Praw Obywatelskich oraz szefowie wielu samorządów. Prezydent Zamościa Andrzej Wnuk nie zdecydował się jednak podjąć wyzwania i rapować. 16.05.2020 05:09    9    1
Zamość: Miał kokainę. Zarzuty dla 36-latka
Zamość: Miał kokainę. Zarzuty dla 36-latka
36-letni zamościanin odpowie za posiadanie narkotyków. Policjanci znaleźli u niego 20 gramów kokainy i ok. 120 gramów jakiejś podejrzanej substancji. 16.05.2020 04:41
Zwierzyniec: Łap sieć w plenerze
Zwierzyniec: Łap sieć w plenerze
To dobra wiadomość dla mieszkańców Zwierzyńca, ale też turystów. W 12 punktach miasteczka zainstalowano hotspoty, dające dostęp do internetu. 15.05.2020 15:03
Gm. Zamość: Aerobik na Orliku w Żdanowie
Gm. Zamość: Aerobik na Orliku w Żdanowie
Kluby fitness są zamknięte, gimnastyki nie można też organizować w świetlicach, ale plener to zupełnie inna historia. Dlatego w gminie Zamość po dwumiesięcznej przerwie znowu ruszyły zajęcia ruchowe. Odbywają się na boisku Orlik w Żdanowie. 15.05.2020 13:42
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Z Treść komentarza: A co by było, gdyby powiedzieli: nie damy! Kto by wyleciał? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:28 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Hero Treść komentarza: You glorify the warcrimes of Basaj and say smth about UPA lol. Those who glorifies Basaj warcrimes deserves the revenge of UPA heroes. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:16 Źródło komentarza: Historia: Na tropie Stanisława Basaja „Rysia”. Czy zagadka zostanie rozwiązana? Autor komentarza: Z Treść komentarza: I co w tym niebezpiecznego? Jeśli leżał ileś tam lat, to i dalej by sobie spokojnie leżał. A jeśli ktoś niedawno (co bardziej prawdopodobne - pozbył się akurat w tym miejscu kłopotliwego rekwizytu, to tym bardziej jest niegroźny. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Niebezpieczne zdarzenie nad Jeziorem Białym. Nurek natknął się na niewybuch Autor komentarza: Benia Treść komentarza: 1...dają to biorę, proste... czepiacie sie tych co mu płacą bo sam sobie poborów nie dał. Tak czy nie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 13:17 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Skoro jeden lekarz pełni tyle dyżurów w miesiącu, to - tak na chłopski rozum - chyba na oddziałach jest za mało lekarzy. A dlaczego ich brakuje? Czy tylko dlatego, że brak funduszy na rezydentów, czy może brak funduszy na rezydentów wynika z tego, że dzięki temu "starzy" mogą aż tyle zarabiać (tak, tak, nie przeczę, ciężko pracując) na dobrze płatnych dyżurach i praktyce prywatnej? Czy ktoś znający procedury i układy mógłby to naświetlić? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: RENIA Treść komentarza: lekarz który pracuje więcej niż osiem godzin tak jak kierowca prowadzący TIRa powinien być odsuwny od zawodu z ogromną karą pieniężną tu chodzi o zdrowie i życie chorych dzieci kobiet POLAKÓW Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama