Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 05:55
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Tych mężczyzn szuka policja (TYLKO W GAZECIE)
Tych mężczyzn szuka policja (TYLKO W GAZECIE)
Jest ich dziewięciu, wszyscy są z Zamościa, mają na sumieniu różne mniej lub bardziej poważne przestępstwa czy wykroczenia. Za każdym z nich sądy wystawiły listy gończe i na tej podstawie szukają ich policjanci. 24.07.2020 06:09
Zamość: Czytelnia na Rynku Wodnym
Zamość: Czytelnia na Rynku Wodnym
Na Rynku Wodnym ruszyła Letnia Czytelnia Książki i Prasy Książnicy Zamojskiej. Ta plenerowa biblioteka będzie tu czynna od środy do niedzieli aż do końca wakacji. 24.07.2020 06:00    1
Reklama
Finał w Szczebrzeszynie
Finał w Szczebrzeszynie
W finale pucharowych rozgrywek w powiecie zamojskim Roztocze Szczebrzeszyn zagra na własnym stadionie z Omegą Stary Zamość. 23.07.2020 15:53    1
Tarnogród: Młody piesek czeka na dom
Tarnogród: Młody piesek czeka na dom
Ma ok. pół roku, więc to bardzo młody psiak. Jeśli nie znajdzie się jego właściciel, zwierzak na pewno bez trudu zaaklimatyzuje się w nowym domu. Tyle, że trzeba go dla niego znaleźć. 23.07.2020 14:06
Akcja ruszyła. W Hrubieszowie trują komary
Akcja ruszyła. W Hrubieszowie trują komary
Hrubieszów stanął do walki z wyjątkowo aktywnymi w tym roku komarami. Akcja trucia owadów odbyła się wczoraj (22 lipca). 23.07.2020 13:00    7    4
Biłgoraj: Nie ma grania. Automaty skonfiskowane
Biłgoraj: Nie ma grania. Automaty skonfiskowane
Kilka automatów do gier skonfiskowali biłgorajscy policjanci. Nielegalne urządzenia znajdowały się w jednym z lokali w mieście. 23.07.2020 12:18
Tico w rowie w Sitańcu Kolonii. Za kierownicą 88-latek
Tico w rowie w Sitańcu Kolonii. Za kierownicą 88-latek
88-letniemu kierowcy nic się nie stało. Obrażeń doznała jego pasażerka po tym, jak daewoo tico, którym jechali, w Sitańcu Kolonii wpadło do rowu. 23.07.2020 11:03    1
Ponad 400 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce, tylko 1 na Lubelszczyźnie
Ponad 400 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce, tylko 1 na Lubelszczyźnie
Kobieta z powiatu chełmskiego w przedziale wieku 41-60 lat jest kolejną osobą na Lubelszczyźnie zakażoną koronawirusem. W skali kraju takich przypadków wykryto od wczoraj 418. 23.07.2020 10:35
Hrubieszowscy policjanci na wakacjach. Spotykają się z dziećmi
Hrubieszowscy policjanci na wakacjach. Spotykają się z dziećmi
Hrubieszowscy policjanci odwiedzili dzieci, które spędzały miło czas pod okiem swoich opiekunów na boisku w Uchaniach. Mundurowi w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą” rozmawiali o bezpieczeństwie podczas wakacji. Przypominali także o bezpieczeństwie na drodze i zagrożeniach jakie niesie ze sobą niewłaściwe korzystanie z Internetu. 23.07.2020 09:42
Gm. Susiec: 19-latek wpadł z narkotykami
Gm. Susiec: 19-latek wpadł z narkotykami
Trochę marihuany chował w domu, resztę w lesie. 19-latkowi z gminy Susiec za posiadanie narkotyków grozić może do 3 lat więzienia. 23.07.2020 08:56
Hrubieszów: Kontrabanda za 37 tys. zł przyjechała pociągiem
Hrubieszów: Kontrabanda za 37 tys. zł przyjechała pociągiem
To stary numer: papierosy ukryte pod rudą żelaza w towarowym pociągu. Strażnicy graniczni i celnicy z Hrubieszowa się na niego nie nabrali. Znaleźli i skonfiskowali nielegalny towar. 23.07.2020 08:00
Rozmowy o cerkwi w Kniaziach (TYLKO W GAZECIE)
Rozmowy o cerkwi w Kniaziach (TYLKO W GAZECIE)
Wygląda na to, że jednak uda się dojść do porozumienia w kwestii ratowania słynnej cerkwi. 23.07.2020 07:09    2
Gm. Dołhobyczów: Szczątki ofiar UPA w Liskach (TYLKO W GAZECIE)
Gm. Dołhobyczów: Szczątki ofiar UPA w Liskach (TYLKO W GAZECIE)
W Liskach (gm. Dołhobyczów) natrafiono na szczątki polskich ofiar UPA z 1945 r. 23.07.2020 07:00    4    4
Bełżec: Jak nie ASF to koronawirus (TYLKO W GAZECIE)
Bełżec: Jak nie ASF to koronawirus (TYLKO W GAZECIE)
Już drugi rok z rzędu nie będzie Jarmarku św. Wawrzyńca w Bełżcu. W ub. roku na przeszkodzie stanął zakaz organizowania zgromadzeń i widowisk w związku z ASF, w tym roku pandemia koronawirusa. 23.07.2020 06:10
Gm. Ulhówek: W Rzeczycy rzeka czeka (TYLKO W GAZECIE)
Gm. Ulhówek: W Rzeczycy rzeka czeka (TYLKO W GAZECIE)
Przez wioskę Rzeczyca płynie rzeczka o tej samej nazwie. Niegdyś kąpały się w niej miejscowe dzieci. W ostatnich latach ledwie ją było widać spod wysokich traw. Ale to się zmieniło i dzieciaki znów mają się gdzie pluskać. 23.07.2020 06:00
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: chodźmy na ławeczke Treść komentarza: Taki ukrop na dworze a wy ciągle tylko pieniądze i pieniądze, na co tyle pieniędzy seniorom, dają wnukom, dzieciom jakby oni byli niepełnosprawni i nie potrafią sami zarobić. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:32 Źródło komentarza: Wiemy, kiedy ZUS wypłaci czternastki. Tyle dostaną seniorzy w tym roku Autor komentarza: Tswl Treść komentarza: Niech Kupczyk się pochwali za ile kupił mieszkania od wojska? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 11:27 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Gratulacje odwagi wpisania mojego wpisu, artykułu afery brak strach zrozumiały my też tak się czujemy Data dodania komentarza: 25.06.2026, 08:12 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Patoliczny system tbs Treść komentarza: Tbsy mają jak widać słusznie fatalną renomę. Zawyżone koszty zarządzania i uwieszenie kosztów "wybrańców" latami na szyji pracujących obywateli. Zależy jakie majm zarobki prezes, rada nadzorcza i księgowość. Miejmy nadzieję, że podobne do większości mieszkańców. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 21:46 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Z TL. Treść komentarza: Panie Galecki powinien zes sie czlowieku tylko wstydzic i sie glupio nie tłumaczyć za swoje czyny bo jestescie w tym zdolni jak cała patologia Pis. Ważna była kabza dla swojego wypasionego koryta nie patrzac na okropne zadłużenie niespotykana skale szpitala . Data dodania komentarza: 24.06.2026, 20:06 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: asd Treść komentarza: Ale jak trzeba było mandat i punkty przyjąć, to dzwonił do Karwana, żeby ten zagadał z komendantem drogówki... Jaki uczciiiiwyyy! Data dodania komentarza: 24.06.2026, 16:25 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama