Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 07:59
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Jarczów: Przepracowała w gminie 40 lat
Jarczów: Przepracowała w gminie 40 lat
Maria Makolądra, wieloletnie pracownica Urzędu Gminy Jarczów przeszła na emeryturę. Zorganizowano dla niej wyjątkowo uroczyste pożegnanie. 30.07.2020 08:00
Hetman tak, Łada nie
Hetman tak, Łada nie
Wszystko wskazuje na to, że Hetman Zamość wystartuje w rozgrywkach III ligi, natomiast Łada 1945 Biłgoraj nie zagra w IV lidze. 30.07.2020 07:06    1
Reklama
Gdzie profesor chodził piechotą (TYLKO W GAZECIE)
Gdzie profesor chodził piechotą (TYLKO W GAZECIE)
Kolejne sensacyjne odkrycie w Akademii Zamojskiej. 30.07.2020 07:00    2
Gm. Tomaszów Lubelski: Budują, więc będzie zalewało (TYLKO W GAZECIE)
Gm. Tomaszów Lubelski: Budują, więc będzie zalewało (TYLKO W GAZECIE)
Mieszkańcy części Łaszczówki walczą z podtopieniami, bo drogowcy budują im obwodnicę S17. W tym roku ten problem jest wyjątkowo odczuwalny. 30.07.2020 06:06
Zamość: Wybór należy do mieszkańców (TYLKO W GAZECIE)
Zamość: Wybór należy do mieszkańców (TYLKO W GAZECIE)
32 projekty osiedlowe i 9 ogólnomiejskich zaakceptowano do Budżetu Obywatelskiego Zamościa. 30.07.2020 06:00    1    1
Unia Hrubieszów wypadła z pucharu
Unia Hrubieszów wypadła z pucharu
W półfinale wojewódzkich rozgrywek Pucharu Polski Unia Hrubieszów przegrała na własnym stadionie z trzecioligowymi Orlętami Radzyń Podlaski 0:5 (0:1). 29.07.2020 16:06    3
Jest praca w straży granicznej. NOSG przyjmie 100 osób
Jest praca w straży granicznej. NOSG przyjmie 100 osób
Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie prowadzi nabór kandydatów do służby przygotowawczej. W tym roku planuje się przyjąć do służby 100 funkcjonariuszy. Dokumenty od kandydatów do służby w SG, przyjmowane są tylko w siedzibie oddziału w Chełmie. 29.07.2020 14:00
Łukowa: Rodzice dziewczynki podziękowali policjantom po wypadku
Łukowa: Rodzice dziewczynki podziękowali policjantom po wypadku
"Chcielibyśmy aby inni dowiedzieli się o tym, jak wartościowe osoby zasilają szeregi służb mundurowych” – piszą rodzice potrąconej 6 letniej dziewczynki. Do wypadku doszło w ubiegłym miesiącu w miejscowości Łukowa. „Jesteśmy wdzięczni za ich podejście do wykonywanych obowiązków, za profesjonalizm, opanowanie i pomoc w tak trudnym momencie dla naszej rodziny”… 29.07.2020 13:00
Pijany wiózł skodą dziecko. Drzwi były otwarte
Pijany wiózł skodą dziecko. Drzwi były otwarte
Skrajna nieodpowiedzialność – tylko tak można określić zachowanie 59-latka, który po pijanemu siadł za kierownicą samochodu i zabrał ze sobą dziecko. Wiózł 4-latka w aucie z otwartymi drzwiami. 29.07.2020 12:00
Koronawirus w powiecie hrubieszowskim. Zarazili się na rodzinnej imprezie
Koronawirus w powiecie hrubieszowskim. Zarazili się na rodzinnej imprezie
Siedmioro mieszkańców powiatu hrubieszowskiego jest zakażonych koronawirusem. Kontakt z osobą chorą mieli podczas rodzinnej uroczystości w powiecie chełmskim. 29.07.2020 11:57    9    4
Tragedia. 31-latek utonął w zalewie w Majdanie Sopockim
Tragedia. 31-latek utonął w zalewie w Majdanie Sopockim
Na plażę wybrał się ze swoją partnerką i jej dziećmi. Chciał popływać. Niestety, z wody już nie wyszedł. 31-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski utopił się we wtorek (28 lipca) w zalewie w Majdanie Sopockim. 29.07.2020 11:00    1
Jest 18 nowych zakażeń na Lubelszczyźnie, a 7 w pow. hrubieszowskim
Jest 18 nowych zakażeń na Lubelszczyźnie, a 7 w pow. hrubieszowskim
U czterech kobiet i trzech mężczyzn z powiatu hrubieszowskiego potwierdzono badaniami koronawirusa. W sumie nowych przypadków zakażeń jest w naszym województwie 18, a w skali kraju przybyło ich od wczoraj aż 512. 12 osób zmarło. 29.07.2020 10:37    4
Opel zajechał drogę nissanowi. Matka i dzieci w szpitalu
Opel zajechał drogę nissanowi. Matka i dzieci w szpitalu
22-latek z gminy Tereszpol był pijany, kiedy siadał za kierownicą opla. Doprowadził do kolizji z busem, którym podróżowała rodzina z dziećmi. 29.07.2020 08:30
Biłgoraj: Pijany w oplu zawisł na rondzie
Biłgoraj: Pijany w oplu zawisł na rondzie
Przed sądem stanie 57-latek, który w poniedziałek wsiadł za kierownicę opla w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna wjechał na rondo zawieszając swój pojazd na krawężniku. Jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie, miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. 29.07.2020 08:00
Zasłużony potomek powstańców (TYLKO W GAZECIE)
Zasłużony potomek powstańców (TYLKO W GAZECIE)
Dzieje prof. Wacława Skuratowicza i jego rodziny opisane na kartach albumu. 29.07.2020 07:21    1
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: chodźmy na ławeczke Treść komentarza: Taki ukrop na dworze a wy ciągle tylko pieniądze i pieniądze, na co tyle pieniędzy seniorom, dają wnukom, dzieciom jakby oni byli niepełnosprawni i nie potrafią sami zarobić. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:32 Źródło komentarza: Wiemy, kiedy ZUS wypłaci czternastki. Tyle dostaną seniorzy w tym roku Autor komentarza: Tswl Treść komentarza: Niech Kupczyk się pochwali za ile kupił mieszkania od wojska? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 11:27 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Gratulacje odwagi wpisania mojego wpisu, artykułu afery brak strach zrozumiały my też tak się czujemy Data dodania komentarza: 25.06.2026, 08:12 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Patoliczny system tbs Treść komentarza: Tbsy mają jak widać słusznie fatalną renomę. Zawyżone koszty zarządzania i uwieszenie kosztów "wybrańców" latami na szyji pracujących obywateli. Zależy jakie majm zarobki prezes, rada nadzorcza i księgowość. Miejmy nadzieję, że podobne do większości mieszkańców. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 21:46 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Z TL. Treść komentarza: Panie Galecki powinien zes sie czlowieku tylko wstydzic i sie glupio nie tłumaczyć za swoje czyny bo jestescie w tym zdolni jak cała patologia Pis. Ważna była kabza dla swojego wypasionego koryta nie patrzac na okropne zadłużenie niespotykana skale szpitala . Data dodania komentarza: 24.06.2026, 20:06 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: asd Treść komentarza: Ale jak trzeba było mandat i punkty przyjąć, to dzwonił do Karwana, żeby ten zagadał z komendantem drogówki... Jaki uczciiiiwyyy! Data dodania komentarza: 24.06.2026, 16:25 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama