Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 00:06
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
Po eliminacjach w Krasnobrodzie. Kto zaśpiewa w Będzinie?
Po eliminacjach w Krasnobrodzie. Kto zaśpiewa w Będzinie?
Już wiadomo, kto będzie reprezentował nasz region podczas styczniowego XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika – Będzin 2022. Eliminacje rejonowe odbyły się w sobotę, 18 grudnia w Krasnobrodzkim Domu Kultury. 20.12.2021 07:00
Biłgoraj: Boże Narodzenie oczami dzieci
Biłgoraj: Boże Narodzenie oczami dzieci
Dominika, Jessica i Klara to wychowanki "Tęczowej Malarni" prowadzonej w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju przez Annę Świcę, które zostały laureatkami XXX. Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Literackiego „Moje Boże Narodzenie” zorganizowanego przez MDK „Pod Akacją” w Lublinie. 20.12.2021 06:03
Reklama
Józefów: Boże Narodzenie wczoraj i dziś. Zawsze piękne
Józefów: Boże Narodzenie wczoraj i dziś. Zawsze piękne
13 Rodzinny Konkurs Charytatywny "Boże Narodzenie - Tradycje i współczesność" w Józefowie został rozstrzygnięty. Laureaci otrzymali nagrody za prace plastyczne i literackie. 20.12.2021 06:00
O tym, jak karp wpłynął na wigilijny stół
O tym, jak karp wpłynął na wigilijny stół
Jest w świątecznym menu stosunkowo od niedawna. Karp nie zawsze był kulinarnym symbolem wigilii. W dużej mierze zawdzięcza to komunistom. 20.12.2021 05:30
Oni nie muszą martwić się o przyszłość. Padły główne wygrane w loteriach Lotto i Ekstra Pensja
Oni nie muszą martwić się o przyszłość. Padły główne wygrane w loteriach Lotto i Ekstra Pensja
Wyjątkowy prezent sprawili sobie na święta dwaj szczęśliwcy, którzy w czwartkowych losowaniach Lotto i Ekstra Pensji zgarnęli główne wygrane. Są powody do radości, bo kwoty zdobyte w obydwu przypadkach zwalają z nóg. 19.12.2021 15:18
Gm. Zamość: Najpiękniejsze świąteczne kartki
Gm. Zamość: Najpiękniejsze świąteczne kartki
Spośród ponad 520 projektów wybrano zaledwie 5. To właśnie obrazki namalowane przez Lenę, Nikodema, Szymona, Klarę i Kaję znalazły się w tym roku na oficjalnych, bożonarodzeniowych kartkach gminy Zamość. 19.12.2021 13:15
Koronawirus: Nowy raport ministerstwa zdrowia
Koronawirus: Nowy raport ministerstwa zdrowia
Jest 15 976 nowych przypadków koronawirusa i 70 zgonów pacjentów z COVID-19 – poinformowało właśnie ministerstwo zdrowia. 19.12.2021 10:33
Zamość: Międzynarodowa ekipa w Dziesiątce
Zamość: Międzynarodowa ekipa w Dziesiątce
Od 6 do 10 grudnia, w ramach programu Erasmus+ i projektu „Zostań sławnym Youtuberem", uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 10 w Zamościu gościli swoich rówieśników z Norwegii, Portugalii, Rumunii, Bułgarii i Turcji. 19.12.2021 10:00
Sanepid prosi o numer dowodu? Lepiej zakończ połączenie
Sanepid prosi o numer dowodu? Lepiej zakończ połączenie
Aby zaciągnąć zobowiązanie w niektórych instytucjach finansowych wystarczą podstawowe dane z dokumentu tożsamości. Bez podpisów, wszystko przez internet. Dlatego, zanim podamy komuś tego typu informacje, warto dokładnie przeanalizować, czy przypadkiem nie mamy do czynienia z oszustwem. Nawet wtedy, kiedy pretekstem do ich wyłudzenia jest nasze zdrowie. 19.12.2021 09:59
Czarne chmury nad psychiatrą dziecięcą. Wiele ośrodków może paść
Czarne chmury nad psychiatrą dziecięcą. Wiele ośrodków może paść
Mimo alertów, że polskim dzieciom i nastolatkom potrzebuje fachowej pomocy, kilkudziesięciu ośrodkom psychologicznym grozi zamknięcie. Chodzi o wyśrubowane wymogi. 19.12.2021 09:38
Franciszek Barnowski wygrał "Szansę na sukces". Zamościanin zaśpiewa w Opolu
Franciszek Barnowski wygrał "Szansę na sukces". Zamościanin zaśpiewa w Opolu
Wielki sukces młodego wokalisty z Zamościa. Franciszek Barnowski wygrał finał programu "Szansa na sukces" i zapewnił sobie tym samym udział w konkursie "Debiuty" na scenie amfiteatru w Opolu. 19.12.2021 08:03    7    18
Zamość: Charytatywna impreza dla małej Weroniki
Zamość: Charytatywna impreza dla małej Weroniki
To już tradycja, że w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia zamojskie Stowarzyszenie Dawcy Uśmiechu – Smile Donors wraz ze Stowarzyszeniem Zamojskie Centrum Wolontariatu organizuje charytatywne imprezy sportowe. Tegoroczna odbędzie się z dedykacją dla małej Weroniki. 19.12.2021 08:00
Wojsko sprzedaje świąteczne zestawy prezentowe. "Nie wylądujesz z zakupem w lesie"
Wojsko sprzedaje świąteczne zestawy prezentowe. "Nie wylądujesz z zakupem w lesie"
Jeżeli nie masz pomysłu na prezent pod choinkę, z pomocą przychodzi Agencja Mienia Wojskowego. Instytucja przygotowała zestawy świąteczne składające się z ubrań i dodatków pochodzących z nadmiarów magazynowych wojska. 19.12.2021 07:03
Biłgoraj: Spichlerz otwarty, można zwiedzać
Biłgoraj: Spichlerz otwarty, można zwiedzać
Spichlerz, wchodzący niegdyś w skład zabudowań młńskich przy ul. Czerwonego Krzyża 29 w Biłgoraju został wyremontowany i przygotowany do pełnienia funkcji skansenu. Podczas uroczystego otwarcia udostępniono w nim dla zwiedzających dwie wystawy. 19.12.2021 07:00
Apple może mieć kłopoty. UOKiK wszczął postępowanie wyjaśniające
Apple może mieć kłopoty. UOKiK wszczął postępowanie wyjaśniające
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów chce przyjrzeć się działaniom firmy Apple. Istnieje podejrzenie, że firma stosuje praktyki służące wyeliminowaniu konkurencji z zakresu spersonalizowanych usług reklamowych. 19.12.2021 06:18
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama